مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

کانسیلر

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کانسیلر مایع دور چشم مای مدل Gentle Touch

کانسیلر مایع دور چشم مای مدل جنتل تاچ با بافتی سبک و کارآمد، حلقه‌های تیره دور چشم و خطوط اطراف چشم را به خوبی پوشش می‌دهد. ترکیبات موثر این محصول، پوست دور چشم را صاف، روشن و یکدست می‌کند، در نتیجه چهره شما، ظاهری جوان‌تر و زیباتر به خود می‌گیرد. کانسیلر مایع دور چشم مای در ۳ رنگ روشن با شماره 10 (Smooth)، متوسط با شماره 20 (soft) و تیره با شماره 30 (Tender) موجود است.

20,000 تومان

استیک اصلاح کننده درمابلند ویشی 4.5 گرم

استیک اصلاح کننده درمابلند ویشی تا 14 ساعت ماندگاری داشته و موجب آبرسانی پوست تا 6 ساعت می شود همچنین دارای عناصر معدنی جهت نرمی پوست و پوشش دهی بالا بوده که بدون ایجاد حساسیت و آلرژی موجب رفع ایرادات پوستی می گردد.

120,000 تومان

کانسیلر مات موس اسنس شماره 20 مدل Soft Touch

کانسیلر مات موس اسنس شماره 20 مدل Soft Touch برای انواع پوست و مخصوصا پوست های چرب مناسب است که با بافت موس مانند و فوق العاده سبک خود، جلوه ای یکدست، مات و طبیعی به پوست شما می بخشد. این محصول سرشار از رنگدانه های عمیق است که جذب پوست می شود و کبودی های زیر چشم و ناهمواری های سطح پوست را می پوشاند.

15,000 تومان

کانسیلر مات موس اسنس شماره 10 مدل Soft Touch

کانسیلر مات موس اسنس شماره 10 مدل Soft Touch برای انواع پوست و مخصوصا پوست های چرب مناسب است که با بافت موس مانند و فوق العاده سبک خود، جلوه ای یکدست، مات و طبیعی به پوست شما می بخشد. این محصول سرشار از رنگدانه های عمیق است که جذب پوست می شود و کبودی های زیر چشم و ناهمواری های سطح پوست را می پوشاند.

45,000 تومان

کانسیلر استیکی اسنس شماره 30 مدل Cover Stick

کانسیلر استیکی اسنس شماره 30 مدل Cover Stick لک های کوچک، قرمز و کک و مک را به طور کامل پوشش می دهد. از این محصول می توانید برای پوشاندن نواقص پوستی کل صورت نیز استفاده کنید. غنی شده با بیسابول، آلانتوئین و فارنسول برای رفع التهابات پوست می باشد.

13,000 تومان

کانسیلر استیکی اسنس شماره 20 مدل cover stick

کانسیلر استیکی اسنس شماره 20 لک های کوچک، قرمز و کک و مک را به طور کامل پوشش می دهد. از این محصول می توانید برای پوشاندن نواقص پوستی کل صورت نیز استفاده کنید. غنی شده با بیسابول، آلانتوئین و فارنسول برای رفع التهابات پوست می باشد.

13,000 تومان

کانسیلر استیکی اسنس شماره 10 مدل cover stick

کانسیلر استیکی اسنس شماره 10 مدل cover stick لک های کوچک، قرمز و کک و مک را به طور کامل پوشش می دهد. از این محصول می توانید برای پوشاندن نواقص پوستی کل صورت نیز استفاده کنید. غنی شده با بیسابول، آلانتوئین و فارنسول برای رفع التهابات پوست می باشد.

13,000 تومان

کانسیلر بادوام 16 ساعته اسنس شماره 10 مدل Stay All Day

کانسیلر بادوام 16 ساعته اسنس شماره 10 حاوی رنگدانه های قوی برای یکدست کردن نقاط تیره و روشن پوست صورت و بخصوص تیرگی دور چشم ها، لک و جای جوش کاربرد دارد. این کانسیلر بافت کرمی و نرم دارد و کار با آن بسیار آسان است. کانسیلر اسنس ماندگاری بالایی دارد که تقریباً تا 16 ساعت ثابت می ماند. و هیچگونه احساس سنگینی و خستگی بر روی پوست به وجود نمی آورد.

30,000 تومان

کانسیلر بادوام 16 ساعته اسنس شماره 20 مدل Stay All Day

کانسیلر بادوام 16 ساعته اسنس شماره 20 حاوی رنگدانه های قوی برای یکدست کردن نقاط تیره و روشن پوست صورت و بخصوص تیرگی دور چشم ها، لک و جای جوش کاربرد دارد. این کانسیلر بافت کرمی و نرم دارد و کار با آن بسیار آسان است. کانسیلر اسنس ماندگاری بالایی دارد که تقریباً تا 16 ساعت ثابت می ماند. و هیچگونه احساس سنگینی و خستگی بر روی پوست به وجود نمی آورد.

30,000 تومان

کانسیلر شماره 4 دبورا مدل Age Reset

کانسیلر شماره 4 دبورا مدل Age Reset محصولی با قابلیت پوشش بسیار بالا برای پوشاندن خطوط دور چشم را دارد. فرمولاسیون این کانسیلر از ترکیبات ضد چروک، رطوبت رسان و درخشان کننده است که چروک های دور چشم را به طور موثر می پوشاند و پف زیر چشم و سیاهی دور چشم را به حداقل می رساند. همچنین این محصول دارای ترکیبات SPF 20 است و از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت می کند و به خاطر داشتن فرمولاسیون ضد حساسیت برای پوست های حساس مناسب می باشد. این محصول دارای چهار رنگ متفاوت است.

32,500 تومان

کانسیلر شماره 3 دبورا مدل Age Reset

کانسیلر شماره 3 دبورا مدل Age Reset محصولی با قابلیت پوشش بسیار بالا برای پوشاندن خطوط دور چشم را دارد. فرمولاسیون این کانسیلر از ترکیبات ضد چروک، رطوبت رسان و درخشان کننده است که چروک های دور چشم را به طور موثر می پوشاند و پف زیر چشم و سیاهی دور چشم را به حداقل می رساند. همچنین این محصول دارای ترکیبات SPF 20 است و از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت می کند و به خاطر داشتن فرمولاسیون ضد حساسیت برای پوست های حساس مناسب می باشد. این محصول دارای چهار رنگ متفاوت است.

32,500 تومان

کانسیلر شماره 1 دبورا مدل Age Reset

کانسیلر شماره 1 دبورا مدل Age Reset محصولی با قابلیت پوشش بسیار بالا برای پوشاندن خطوط دور چشم را دارد. فرمولاسیون این کانسیلر از ترکیبات ضد چروک، رطوبت رسان و درخشان کننده است که چروک های دور چشم را به طور موثر می پوشاند و پف زیر چشم و سیاهی دور چشم را به حداقل می رساند. همچنین این محصول دارای ترکیبات SPF 20 است و از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت می کند و به خاطر داشتن فرمولاسیون ضد حساسیت برای پوست های حساس مناسب می باشد. این محصول دارای چهار رنگ متفاوت است.

32,500 تومان
حداقل: 10,000 تومان حداکثر: 120,000 تومان
ريال10000 ريال120000