مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

کراتین (Creatine)

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کراتین آلمکس 400 گرم

کراتین آلمکس در هر وعده ۵ میلی‌گرم کراتین منو هیدارت برای بدن فراهم می‌کند که موجب افزایش انرژی و افزایش حجم عضلات می‌شود. همچنین این مکمل سنتز پروتئین را افزایش می‌دهد و عملکرد شما را در کوتاه مدت بهبود می‌بخشد.

110,500 تومان

کراتین مونوهیدرات ناترند 300 گرم

کراتین مونوهیدرات ناترند برای ورزشکارانی که می خواهند شروع به استفاده از کراتین کنند، مناسب می باشد. این محصول به افزایش حجم عضلات خشک کمک شایانی می نماید.

124,800 تومان

پودر کراتین کور پرفورمنس سلوکور 360 گرم

پودر کراتین کور پرفورمنس سلوکور حاوی 5 میلی گرم کراتین در هر سرو (پیمانه) منوهیدرات میکرونایز شده بدون طعم می باشد. که در 72 سروینگ قابل استفاده است. کراتین منوهیدرات سلوکور برای بهبود سرعت هضم به مولکول های کوچکتر تجزیه شده است.

85,000 تومان

پودر کراتین مونو هیدرات کارن

کراتین مونو هیدرات کارن (پی ان سی- PNC) باعث افزایش استقامت و کارایی بدن به صورت چشم گیری شده و با افزایش قدرت و حجم عضلانی می تواند شما را به فرم ایده آلتان نزدیک تر کند. این محصول در بهبود عملکرد در ورزش های توام با شروع سریع مانند وزنه برداری، کشتی، دو سریع و... موثر بوده و موجب تحریک ساخت پروتئین عضلانی می گردد.


18,000 تومان

پودر پمپ بیوکراتین کمپلکس کارن 300 گرم

پمپ بیوکراتین کمپلکس کارن (پی ان سی - PNC) با افزایش خون رسانی به عضلات بدن ورزشکاران، قدرت انفجاری و توان عضلانی آنها را افزایش می دهد. این محصول حاوی مقادیر زیادی کربوهیدرات، کراتین منوهیدرات، گلوتامین، بتاآلانین، بتائین، تورین، سیترولین مالات، کروم، کافئین، آلفا لیپوئیک اسید و ویتامین C می باشد.

119,800 تومان

پودر کراتین فیول توینلب 300 گرم

پودر کراتین فیول توینلب محصولی با کیفیت و موثر در عضله سازی و افزایش توان عضلات ورزشکاران می باشد. هر وعده کراتین توینلب شامل 5 گرم کراتین منوهیدرات خالص می باشد که فاقد بو، طعم و ناخالصی است و به سادگی با آب یا آبمیوه مخلوط می شود.

69,000 تومان

پودر کراتین میکرونایز اپتیموم نوتریشن بدون طعم

پودر کراتین میکرونایز اپتیموم نوتریشن از کراتین مونوهیدرات با درجه خلوص استثنایی تهیه شده است. از ویژگی های این محصول میکرونایزه بودن آن است. به این معنی که محصول از ذرات بسیار کوچک تهیه شده، و نسبت به کراتین غیر میکرونایزه، زمان بیشتری در مایع معلق می ماند، ته نشین نمی شود و راحت تر هضم می شود.

123,000 تومان

کراتین مونوهیدرات اپکس 300 گرم

کراتین مونوهیدرات اپکس محصولی با کیفیت و تاثیر گذار در عضله سازی و افزایش توان عضلات ورزشکاران است. هر وعده این کراتین اپکس شامل 5 گرم کراتین مونوهیدرات خالص می باشد که فاقد بو، طعم و ناخالصی است و به سادگی با آب یا آبمیوه مخلوط می شود.

83,000 تومان

پودر عضله سازی کراتین + ویتامین C اپکس با طعم بلوبری 400 گرم

پودر عضله سازی کراتین + ویتامین C اپکس محصولی با کیفیت و موثر در عضله سازی و افزایش توان عضلات ورزشکاران می باشد. این محصول با طعم بلوبری می باشد و به سادگی با آب یا آب میوه مخلوط می شود.

99,600 تومان
حداقل: 69,000 تومان حداکثر: 124,800 تومان
ريال69000 ريال124800