داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

کرست (Crest)

کرِست (Crest) به‌ عنوان اولین برند خمیردندان حاوی فلوراید، ماده‌ای که برای جلوگیری از پوسیدگی دندان کشف شده بود در سال ۱۹۵۵ وارد بازار شد. فلوراید موجود در این ترکیب نوید تازه‌ای برای نسل بشر داشت؛ این‌ که چهره‌ تمام انسان ها تغییر پیدا خواهد کرد. طولی نکشید که کرست بیش از یک ‌سوم از بازار خمیر‌دندان را به ‌دست گرفت و این تسلط بر بازار، بیش از ۳۵ سال است که ادامه دارد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

خمیر دندان ضد پوسیدگی کرست 125 میلی لیتر

خمیر دندان ضد پوسیدگی کرست دارای مواد مناسب جهت جلوگیری از پوسیدگی دندان است و با فرمولاسیون Calci - Dent به جذب طبیعی کلسیم روی دندان کمک می کند. این خمیر دندان حاوی عصاره ی نعنا است و به ایجاد نفسی خوشبو کمک می کند.

7,300 تومان

خمیر دندان هفت منظوره نعنایی کرست 100 میلی لیتر

خمیر دندان هفت منظوره نعنایی کرست قادر است تا دندان ها را در مقابل 7 مشکل پوسیدگی دندان، پوسیدگی ریشه، پلاک، جرم، بوی بد دهان، رشد باکتری ها و رنگدانه های سطحی محافظت کند. این خمیر دندان دارای طعم نعنا بوده و نفس شما را خوشبو و خنک می سازد.

19,800 تومان

خمیر دندان سفید کننده کرست با عصاره مروارید 75 میلی لیتر

خمیر دندان سفید کننده کرست با عصاره مروارید سفید کننده دندان ها در مدت استفاده 2 هفته با عصاره مروارید طبیعی و سازگار با مینای دندان است. این خمیر دندان اثر سفید کنندگی بر هر سه دیواره دندان با استفاده از عصاره مروارید طبیعی دارد.

11,000 تومان

خمیر دندان هفت منظوره حاوی دهانشویه کرست 100 میلی لیتر

خمیر دندان هفت منظوره حاوی دهانشویه کرست قادر است تا دندان ها را در مقابل 7 عارضه ی پوسیدگی دندان، پوسیدگی ریشه، پلاک، جرم، بوی بد دهان، رشد باکتری ها و رنگدانه های سطحی محافظت کند.

19,800 تومان

خمیر دندان مخصوص سیگاری ها کرست 75 میلی لیتر

خمیر دندان مخصوص سیگاری ها کرست مناسب بزرگسالان می باشد. با استفاده از این خمیر دندان دیگر نگران زردی دندان ها و بوی بد سیگار نباشید و به راحتی و با اعتماد به نفس لبخند بزنید.

12,300 تومان

خمیر دندان سفیدکننده و خنک کننده دهان کرست

خمیر دندان سفید کننده و خنک کننده دهان کرست با اثر ماندگاری طولانی مدت، شامل عوامل 3D و ذرات سفید کننده است که به طور موثر بر روی زبان، سطوح لثه و دندان اثر می گذارد و دندان را کاملا سفید نموده و برای مدتی طولانی تری به شما حس تازگی می دهد.

12,400 تومان
حداقل: 7,300 تومان حداکثر: 19,800 تومان
ريال7300 ريال19800