مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

کلایمکس (Climax)

کاندوم های کلایمکس (Climax) یکی از محصولات شرکت هیوا پاد پارس است که در سال ۱۳۸۸ با هدف تولید محصولات بهداشتی اعم از کاندوم به جهت کنترل بارداری و پیشگیری از بیماری های مقاربتی و همچنین انواع دستمال مرطوب اعم از آرایشی و بهداشتی، پد لاک پاک کن، شیر پاک کن، انواع دستکش جراحی و معاینه و پد بتادین و پنبه الکلی به جهت بالا بردن سطح بهداشت خانواده و پیشگیری از بیماری های ناشی از عدم رعایت بهداشت فردی احداث گردیده است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کاندوم ساده کلایمکس مدل Sensitive بسته 12 عددی

کاندوم ساده کلایمکس مدل Sensitive محصولی ساده با رایحه توت فرنگی است که حاوی مواد روان‎کننده می باشد. در قسمت نوک این محصول مخزن ذخیره برای نگهداری ا س پ ر م جهت اطمینان و امنیت بیشتر طراحی شده است.

14,000 تومان

کاندوم ساده کلیماکس مدل Classic بسته 12عددی

کاندوم ساده کلیماکس مدل Classic محصولی ساده بدون عطر و رایحه است که حاوی مواد روان کننده می باشد. در قسمت نوک این محصول مخزن ذخیره برای نگهداری ا س پ ر م جهت اطمینان و امنیت بیشتر طراحی شده است.

10,000 تومان

کاندوم شیاردار کلایمکس مدل Perfect بسته 12 عددی

کاندوم شیاردار کلایمکس مدل Perfect حاوی مواد روان کننده، همراه با اسانس نارگیل می باشد. در قسمت نوک این محصول مخزن ذخیره برای نگهداری ا س پ ر م جهت اطمینان و امنیت بیشتر می باشد.

16,000 تومان

کاندوم کلایمکس مدل Sentiment بسته 12 عددی

کاندوم کلایمکس مدل Sentiment ساخته شده از لاتکس با کمترین ضخامت و بدون طرح می باشد که با وجود لوبریکانت بر روی کاندم  و اسانس تحریک کننده شکلات تجربه یک رابطه لذت بخش را فراهم می کند.

16,000 تومان

کاندوم تاخیری و ساده کلایمکس مدل Amazing بسته 12عددی

کاندوم تاخیری و ساده کلایمکس مدل Amazing  دارای مخزن ذخیره جهت اطمینان و امنیت بیشتر است. همچنین این محصول حاوی بنزوکائین برای ایجاد بی حسی موقتی و موضعی می باشد.

18,000 تومان

کاندوم خاردار ، شیاردار و تاخیری کلایمکس مدل Pleasure بسته 12 عددی

کاندوم تاخیری ، خاردار و شیاردار کلایمکس مدل Pleasure کاندوم طرح دار ترکیبی (شیار دار و خاردار) می باشد که همراه با مواد روان کننده و تاخیری است. پهنای این محصول حدود 53 میلی متر بوده و از لاتکس طبیعی ساخته شده است.

18,000 تومان

کاندوم ساده و طرح دار کلایمکس مدل Mix 3*1 بسته 3 عددی

کاندوم ساده و طرح دار کلایمکس مدل Mix 3*1 دارای 3 نوع محصول ساده و طرح دار می باشد که از لاتکس طبیعی ساخته شده و با داشتن مواد روان کننده و باعث بوجود آمدن رابطه ای لذت بخش خواهد شد.

6,000 تومان

کاندوم ساده کلایمکس مدل Sentiment بسته 3 عددی

کاندوم ساده کلایمکس مدل Sentiment ساخته شده از لاتکس با کمترین ضخامت و بدون طرح می باشد که با وجود لوبریکانت بر روی کاندم  و اسانس تحریک کننده توت فرنگی تجربه یک رابطه لذت بخش را فراهم می کند.

6,000 تومان

کاندوم ساده و تاخیری کلایمکس مدل Amazing بسته 3 عددی

کاندوم ساده و تاخیری کلایمکس مدلAmazing  دارای مخزن ذخیره جهت اطمینان و امنیت بیشتر است. همچنین این محصول حاوی بنزوکائین برای ایجاد بی حسی موقتی و موضعی می باشد.

6,000 تومان

کاندوم تاخیری ، خاردار و شیاردار کلایمکس مدل Pleasure بسته 3 عددی

کاندوم تاخیری ، خاردار و شیاردار کلایمکس مدل Pleasure کاندوم طرح دار ترکیبی (شیار دار و خاردار) می باشد که همراه با مواد روان کننده و تاخیری است. پهنای این محصول حدود 53 میلی متر بوده و از لاتکس طبیعی ساخته شده است.

6,000 تومان
حداقل: 6,000 تومان حداکثر: 18,000 تومان
ريال6000 ريال18000