داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

کلوپلاست (Coloplast)

تاسیس برند کلوپلاست (Coloplast) به سال 1954 برمی‎‎گردد. زمانی که یک پرستار به نام الیس سورنسن، شاهد عمل استومی خواهرش بود و همچنین مشکلاتی که او پس از عمل از بابت زخم و باز شدن آن داشت. الیس با دیدن این مشکلات ایده‎ای به ذهنش رسید که منجر به تولید اولین چسب استومی جهان شد. بر اساس ایده‎ی الیس، ایج لوئیس هانسن، یک مهندس صنایع به کمک همسرش که یک پرستار ماهر بود، موفق به تولید کیسه استومی شد. محصولی که به بسیاری از بیماران استومی کمک کرد تا بتوانند بعد از عمل به زندگی عادی خود بازگردند. امروزه محصولات این کمپانی شامل محصولات استومی، بی اختیاری، مراقبت از زخم و اورولوژی می باشد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

بیاتین کلوپلاست 10*10 کد 3410

بیاتین کلوپلاست کد 3410 با قابلیت جاذب پر قدرت ترشحات و پیشگیری و کنترل عفونت می باشد. از بیاتین می‏ توان در درمان زخم ‏های حاد نظیر سوختگی‏ ها، محل پیوند دهنده پوست، زخم محل جراحی و ساییدگی‏ ها نیز استفاده کرد.

27,800 تومان

کیسه یوروستومی یک تکه شیردار کلوپلاست کد 5585

کیسه یوروستومی یک تکه شیردار کلوپلاست کد 5585 برای افردای که جراحی یوروستومی انجام داده اند و نیاز به کسیه تخلیه دارد دارند مناسب می باشد. این کسیه سیستمی یک تکه با رنگ شفاف دارد. چسب آن بسیار قوی و مستحک بوده و قابل برش به اندازه دلخواه نیز می باشد.

36,500 تومان

کیسه کلستومی - ایلئوستومی یک تکه ته باز کلوپلاست کد 5885

کیسه کلستومی-ایلئوستومی آلترنا یک تکه ته باز مات کلوپلاست کد 5885 برای افراد ایلئوستومی که مواد دفعی آنها شل و خروج آن مکرر است، مناسب است.

22,000 تومان

کیسه کلستومی - ایلئوستومی یک تکه ته بسته کلوپلاست کد 5700

کیسه کلستومی - ایلئوستومی یک تکه ته بسته کلوپلاست کد 5700 از کمپانی کلوپلاست دانمارک ساخته شده از جنس سیلیکون که برای استفاده طی زمان های طولانی از قابلیت اطمینان و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

30,000 تومان

کیسه کلستومی - ایلئوستومی یک تکه باز کلوپلاست کد 6100

کیسه کلستومی-ایلئوستومی یک تکه باز شفاف کلوپلاست کد 6100 از جنس سیلیکون ساخته شده است. این محصول با کیفیت بالایی که دارد برای استفاده در زمان های طولانی مناسب است. در این محصول از ماده لاتکس، استفاده نشده است. بنابراین مناسب برای افراد دارای حساسیت می باشد.

44,500 تومان

کیسه کلستومی ایلئوستومی یک تکه ته باز مات کلوپلاست کد 6300

کیسه کلستومی ایلئوستومی یک تکه ته باز مات کلوپلاست کد 6300 ساخته شده از جنس سیلیکون که برای استفاده طی زمان های طولانی از قابلیت اطمینان و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. دارای نوعی مکانیزم عملکردی در طراحی است که در اثر ضربه و یا فشارهای معمولی محتویات کیسه از آن خارج نشده و یا کیسه دچار نشتی و یا پارگی نمی شود.

40,200 تومان

کرم کانوین کلوپلاست 50 میلی لیتر کد 6102

کرم کانوین کلوپلاست برای ترمیم پوست های آسیب دیده و تحریک شده در اثر تماس با مواد دفعی و ترشحات آنزیمی است. این نوع کرم می تواند نقش یک پانسمان بدون شکل برای جذب رطوبت را داشته باشد و برای نقاطی از بدن  که امکان چسباندن پانسمان بر آن ممکن نیست بسیارمناسب می باشد

100,000 تومان

کرم بریر کامفیل کلوپلاست 60 میلی لیتر کد 4720

کرم بریر کامفیل کلوپلاست به ترمیم زخم های سطحی پوست نظیر آفتاب سوختگی و زخم هایی که بر اثر استومی ها به وجود می آیند،کمک می کند و همچنین سبب کاهش زخم بستر و یا پیشگیری از به وجود آمدن آن می شود.

70,500 تومان

کامفیل مربعی کلوپلاست

کامفیل مربعی کلوپلاست به تنهایی جهت ترمیم زخم های سطحی با ترشح کم تا متوسط و یا به عنوان پانسمان ثانویه بر روی ژل پیوریلون و بیاتین آلژینات استفاده می شود.

31,000 تومان

کامفیل شفاف کلوپلاست

کامفیل شفاف کلوپلاست قابلیت کاربرد به تنهایی جهت محافظت و ترمیم زخم‎های سطحی با ترشح کم یا بدون ترشح و یا به عنوان پانسمان ثانویه بر روی ژل پیوریلون و بیاتین آلرژینات را دارد، همچنین مناسب‎ترین پانسمان جهت انواع سوچورهای جراحی می‎باشد.

30,500 تومان

بیاتین نقره کلوپلاست

بیاتین نقره کلوپلاست با قدرت جذب بالای ترشحات انوع زخم ها می باشد با این قابلیت که بر روی زخم‏ های عفونی، مستعد به عفونت هم قابل استفاده است. این محصول علاوه بر از بین بردن طیف وسیعی از باکتری ها، جاذب بوی ناشی از میکرو ارگانیسم های درون زخم نیز می باشد.

58,700 تومان

ژل پیوریلون کلوپلاست

ژل پیوریلون کلوپلاست در 2 سایز 15 گرمی با کد 3900 و 25 گرمی با کد 3903 موجود است. این ژل خاصیت رطوبت دهی و رطوبت گیری دارد و در واقع رطوبت زخم را به حد تعادل می رساند و به مرور زمان بافت مرده پوست را از بین می برد.

62,000 تومان
حداقل: 22,000 تومان حداکثر: 100,000 تومان
ريال22000 ريال100000