داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

کلگیت (Colgate)

شرکت کلگیت (Colgate) یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده محصولات مصرفی با بیش از 210 سال فعالیت موفق برای اولین بار در سال 1873 خمیر دندان را تولید و به بازار جهانی معرفی کرد. این شرکت دارای جایگاه اول در سهم از بازار 146 کشور و توصیه شده توسط دندانپزشکان است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

مسواک کودک کلگیت مناسب رده سنی 5 سال به بالا با فرچه خیلی نرم

مسواک کودک کلگیت مناسب رده سنی 5 سال به بالا با فرچه خیلی نرم، مناسب برای دندان های کودک شما می باشد. این محصول با دارا بودن فرچه های بلند سبب پاک کنندگی دندان های دور از دسترس می شود. این مسواک دارای طراحی دسته مناسب است که سبب کنترل راحت مسواک در دست می شود.

7,000 تومان

مسواک اسلیم سافت کلگیت با فرچه خیلی نرم

مسواک اسلیم سافت کلگیت دارای الیاف بسیار باریک موثر در از بین بردن پلاک های دندان و 17 برابر باریک تر به قطر یک صدم میلی متر است. این محصول با 6 برابر دسترسی بیشتر به سطوح زیرین دهان برای سلامت لثه مفید است و تاثیرات بیشتری در پاک کنندگی دندان ها دارد.

10,900 تومان

خمیر دندان کودک کلگیت مناسب رده سنی 2 تا 5 سال 50 میلی لیتر

خمیر دندان کودک کلگیت مناسب رده سنی 2 تا 5 سال دارای عصاره میوه و خاصیت سفید کنندگی و ضد پوسیدگی می باشد. این محصول دارای محافظ مینای دندان با فرمولاسیون تایید شده کلینیکی می باشد.

5,700 تومان

خمیر دندان مولتی پروتکشن کلگیت مناسب برای دندان های حساس 75 میلی لیتر

خمیر دندان مولتی پروتکشن کلگیت حاوی نیترات پتاسیم و سدیم فلوراید، جهت کاهش و کنترل حساسیت دندان ها می باشد. همچنین این خمیر دندان چند منظوره سفید کننده و ضد پوسیدگی داندان نیز می باشد. و سفید‌کننده دندان است.

8,500 تومان

خمیر دندان سفید کننده کلگیت با طعم نعنا 75 میلی لیتر

خمیر دندان سفید کننده کلگیت حاوی ترکیبات منحصر به فرد می باشد که موجب تمیزی کامل دندان ها شده، پلاک ها و جرم هایی که از قبل بر روی دندان ایجاد شده اند، از بین می برد و ظاهر دندان ها را بهبود می بخشد.

13,800 تومان

مسواک ضد حساسیت پروریلایف کلگیت مخصوص دندان های حساس با فرچه خیلی نرم

مسواک ضد حساسیت پرو ریلایف کلگیت برای دندان های حساس طراحی شده است. الیاف بسیار نرم آن به دندان و لثه های حساس آسیب وارد نمی کند و در عین حال باکتری و جرم های ایجاد شده بر روی آنها را از بین می برد. طراحی خاص الیاف فرچه و دسته این محصول موجب تمیز تر شدن تمام دندان ها می شود.

16,700 تومان

خمیر دندان خنک کننده کلگیت با طعم نعنا یخی 100 میلی لیتر

خمیر دندان خنک کننده کلگیت با طعم نعنا یخی دارای ترکیبات ضد پوسیدگی و تمیز کننده دهان و دندان می باشد. عطر و طعم نعنا یخی این خمیر دندان حس خنکی فوق العاده ای به دهان می بخشد و موجب تازه شدن تنفس شما خواهد شد.

7,500 تومان

خمیر دندان مکس فرش کلگیت با طعم نعنا 100 میلی لیتر

خمیر دندان مکس فرش کلگیت دندان ها را تمیز و جرم های ایجاد شده بر روی دندان را از بین می برد. همچنین موجب سفیدی و درخشندگی دندان ها می شود. عصاره خنک کننده و خوشبوکننده نعنا در این محصول تنفسی تازه و خوشبو به ارمغان می آورد.

12,000 تومان
حداقل: 5,700 تومان حداکثر: 16,700 تومان
ريال5700 ريال16700