مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

کلیر (Clear)

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شامپو ضد شوره بانوان کلیر مناسب موهای معمولی

شامپو ضد شوره بانوان کلیر از ریشه تا نوک مو را تغذیه و آبرسانی نموده و به سلامت پوست سر کمک می نماید. این شامپو با فرمولاسیون نوتریوم 10، لایه طبیعی محافظ پوست سر را فعال می کند و شما را در برابر شوره ایمن می سازد.

19,800 تومان

شامپو ضد شوره کلیر مخصوص بانوان مناسب پوست سر چرب

شامپو ضد شوره کلیر مخصوص بانوان به دلیل وجود نوتریوم 10 ضد شوره، ضد خارش و خشکی پوست سر می باشد. همچنین چربی پوست سر را کنترل کرده و از ایجاد شوره چرب جلوگیری می کند.

15,800 تومان

شامپو ضد شوره و تقویت کننده کلیر مخصوص آقایان

شامپو ضد شوره و تقویت کننده کلیر دارای ترکیبات برای داشتن تار موهای قوی تر، کلفت تر و زیباتر می باشد که از ایجاد شوره بر روی سر جلوگیری می کند.

19,800 تومان

شامپو ضد شوره مو و پوست سر چرب کلیر مخصوص آقایان

شامپو ضد شوره مو و پوست سر چرب کلیر شامپو چند کاره و مخصوص آقایان است. این شامپو ضد شوره و کاهنده چربی پوست سر است. با دو حجم 200 و 400 میلی لیتر یک انتخاب مناسب برای افرادی است که از چربی پوست سر و شوره موهایشان رنج می برند.

15,800 تومان

شامپو ضد شوره حاوی عصاره های گیاهی کلیر مخصوص بانوان

شامپو ضد شوره حاوی عصاره های گیاهی کلیر مخصوص بانوان می باشد. در اثر استفاده مداوم از شامپو ضد شوره کلیر حفاظت طبیعی پوست سر فعال شده و پوسته ها و شوره سر بعد از مدتی برای همیشه از بین می روند.

19,800 تومان

شامپو ضد شوره و ضد ریزش کلیر مخصوص بانوان

شامپو ضد شوره و ضد ریزش کلیر مخصوص بانوان می باشد. در اثر استفاده مداوم از شامپو ضد شوره کلیر حفاظت طبیعی پوست سر فعال شده و پوسته ها و شوره های سر بعد از مدتی برای همیشه از بین می روند.

19,800 تومان

شامپو ضد شوره و طراوت بخش کلیر مخصوص آقایان

شامپو ضد شوره و طراوت بخش کلیر مخصوص آقایان شامپویی طراوت بخش برای استفاده روزانه آقایان به منظور حذف شوره ها و کمک به حفظ لایه های طبیعی پوست سر می باشد.

19,800 تومان

شامپو ضد شوره خنک کننده نعنایی کلیر مخصوص آقایان

شامپو ضد شوره خنک کننده نعنایی کلیر مخصوص آقایان یک محصول جدید ابداع شده توسط کلیر است که حاوی ترکیبی از ویتامین ها، مواد معدنی، عناصر تقویت کننده پوست سر و ترکیبات ضد شوره است.

19,800 تومان

شامپو ضد شوره درخشان کننده و حالت دهنده کلیر مخصوص بانوان

شامپو ضد شوره درخشان کننده و حالت دهنده کلیر مناسب برای انواع موهای خانم ها می باشد. این محصول در دو حجم 200 و 400 میلی لیتر موجود است که باعث حجم دهندگی و درخشان کنندگی موها می شود.

19,800 تومان

شامپو ضد شوره و حالت دهنده 2 در 1 کلیر مخصوص آقایان

شامپو ضد شوره حالت دهنده 2 در 1 کلیر مخصوص آقایان با بهره مندی از فرمولاسیون نوتریوم 10 علاوه بر پاکسازی پوست سر و افزایش حالت پذیری مو با تقویت لایه محافظ، پوست سر شما را در برابر شوره سر ایمن می سازد.

19,800 تومان
حداقل: 15,800 تومان حداکثر: 19,800 تومان
ريال15800 ريال19800