داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

کوبایاشی (Kobayashi)

شعار کوبایاشی این است: تو آرزو کن تا ما برآورده کنیم. هدف این برند تن ها تولید محصولاتی مناسب نیازهای روز مصرف کنندگان نیست و این شرکت همواره در حال نوآوری برای آینده می باشد. این شرکت در سال 1886 توسط چوبِی کوبایاشی در ناگویای ژاپن تاسیس شده و در ابتدا به فروش کالاهای عمومی و دارویی بسنده می کرده است. شاید آن روزها هیچکس فکرش را هم نمی کرد که در سال 2000 این برند در بازار سهام توکیو رتبه ی اول را به دست آورد اما این اتفاق افتاد و در ن هایت کوبایاشی هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت های آسیایی در زمینه تولید محصولات بهداشتی است که در کشورهای مختلفی کارخانه دارد و محصولاتش را به کشورهای زیادی صادر می کند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پد ژلی خنک کننده و تب بر نوزاد کوبایاشی 4 عدد

پد ژلی خنک کننده و تب بر نوزاد کوبایاشی برای پایین آمدن تب روی پیشانی، صورت و یا گردن چسبانده می شود. این پد علاوه بر پایین آوردن تب، گرما زدگی و سر درد را نیز بهبودمی بخشد.
24,000 تومان

خمیر دندان زغالی کوبایاشی 100 گرم

خمیر دندان زغالی کوبایاشی با فرمول ضد باکتری، تمیز کننده ای عمقی است که باکتری و پلاک های دندان را از بین می برد و موجب براق شدن دندان ها و تنفسی خوشبو می شود.
30,000 تومان

پد ضد عرق زیر بغل ریف کوبایاشی 20 عددی

پد ضد عرق زیر بغل ریف کوبایاشی با محافظت ۲۴ ساعته از لباس مورد استفاده خانم ها و آقایان بوده و ضد حساسیت و فاقد بو می باشد.

42,000 تومان
حداقل: 23,200 تومان حداکثر: 30,000 تومان
ريال23200 ريال30000