مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

خرید اینترنتی بهترین مکمل های گیاهی کودکان با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت از معروف ترین برندهای معتبر روز دنیا در فروشگاه آنلاین مثبت سبز.

کودکان

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شربت اهورا اسلیپ اهورا دارو 60 میلی لیتر

شربت اهورا اسلیپ اهورا دارو به منظور ایجاد خوابی آرام برای کودکانی تهیه شده که در هنگام شب دچار مشکل بی خوابی می شوند.

10,000 تومان

شربت هربال میکسچر هربا کر 120 میلی لیتر

شربت هربال میکسچر هربا کر جهت بهبود سوء هاضمه، نفخ و دردهای شکمی (گریپ) در نوزادان و کودکان تولید شده است. این فرآورده دارای اسانس زیره سیاه، اسانس شوید و بی کربنات سدیم جهت اثر بخشی بهتر و سریع تر تولید شده است.

6,400 تومان

شربت اهورا نی نی اهورا دارو 120 میلی لیتر

شربت اهورا نی نی جهت درمان نفخ، درد ناشی از آن و تسکین علایم سوء هاضمه در نوزادان و کودکان تولید شده است. این فرآورده حاوی اسانس شوید و ترکیبات گیاهی شامل زیره سیاه، پونه، نعناع و رازیانه بوده که باعث خروج گازهای ناشی از نفخ و افزایش ترشحات سیستم گوارشی شده و به هضم سریع تر غذا کمک می کند.

6,500 تومان

شربت گرایپ میکسچر مینو 120 میلی لیتر

شربت گرایپ میکسچر مینو جهت بهبود سوء هاضمه، نفخ و درد ناشی از کولیک روده در نوزادان و کودکان تولید شده است. این فرآورده حاوی اسانس های زیره، پونه، نعناع و زنجبیل جهت اثر بخشی بهتر و سریع تر می باشد و فاقد هرگونه شیرین کننده مصنوعی است.

6,500 تومان

شربت گرایپ واتر دینه 120 میلی لیتر

شربت گرایپ واتر دینه از تخمیر غذا و ایجاد گاز جلوگیری کرده و به افزایش ترشحات سیستم گوارشی وخروج گازهای ناشی از نفخ کمک می کند. در نتیجه دل پچه و درد ناشی از نفخ معده برطرف خواهد شد.

5,300 تومان

شربت سناگل گل دارو 60 میلی‎لیتر

شربت سناگل گل دارو حاوی عصاره تغلیظ شده برگ‎ها‎ی سنا (Cassia obovata) می‎باشد. این شربت ملین بوده و با طعم مطلوب شکلات باعث پذیرش بهتر از طرف کودکان می‎شود و بر طرف کننده یبوست‎ها‎ی غیر انسدادی و مزمن در کودکان است.

6,000 تومان
حداقل: 5,300 تومان حداکثر: 9,000 تومان
ريال5300 ريال9000