داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

گلنیک (Galenic)

نام گلنیک (Galenic) برگرفته از نام کلادیس گلن پزشک یونانی قرن دوم میلادی است که داروهای چند ترکیبی را ابداع کرد. گلنیک برند آرایشی بهداشتی مراقبت از پوست از کشور فرانسه می باشد. امروزه گلنیک بخشی از فرمولاسیون داروسازی را به خود اختصاص داده است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کرم ضد آفتاب ضد پیری +SPF50 گلنیک مناسب پوست های معمولی، خشک و حساس 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب ضد پیری +SPF50 گلنیک از پوست خشک و حساس در مقابل آفتاب محافظت و نگهداری می کند. با داشتن عطری ملایم و خوب، پس از استعمال بر روی پوست از خود اثری بر جا نمی گذارد، فاقد چربی و چسبندگی می باشد. تازگی، نرمی و مخملی بودن چون ابریشم صفاتی هستند که استفاده از این محصول را خوشایند می سازند.

129,000 تومان

کرم شب ضد چروک افیسه گلنیک 40 میلی لیتر

کرم شب ضد چروک افیسه گلنیک ضد چروک و سفت کننده پوست که حاوی عصاره خالص جلبک آبی می باشد. این محصول مناسب برای انواع پوست و مخصوص استفاده در شب است.

189,700 تومان

کرم روز ضد چروک افیسه گلنیک مناسب پوست معمولی تا مختلط 50 میلی لیتر

کرم روز ضد چروک افیسه گلنیک ضد چروک و سفت کننده پوست می باشد؛ که حاوی عصاره خالص جلبک آبی است. این محصول دارای بافتی بی نظیر، رنگ آبی ملایم و عطری دلپذیر است.

194,600 تومان

کرم ضد چروک دور چشم افیسه گلنیک 15 میلی لیتر

کرم ضد چروک دور چشم افیسه گلنیک التیام بخش و بازسازی کننده، ضد افتادگی و ضد چروک قوی می باشد که حاوی عصاره خالص جلبک آبی می باشد.

148,800 تومان

کرم دور چشم نکتالیس گلنیک 15 میلی لیتر

کرم دور چشم نکتالیس گلنیک ضد چروک، پف و تیرگی دور چشم می باشد و از به وجود آمدن چروک پیشگیری می کند.

116,500 تومان

کرم آکوا پالپ گلنیک مناسب پوست خشک و خیلی خشک 40 میلی لیتر

کرم آکوا پالپ گلنیک دارای عصاره میوه تمشک وحشی است که مرطوب کننده پوست های خشک و خیلی خشک می باشد و پوست های دهیدراته را آبرسانی می کند.

69,000 تومان

فلوئید نکتالیس ضد چروک SPF15 گلنیک مناسب پوست های معمولی تا مختلط 50 میلی لیتر

فلوئید نکتالیس ضد چروک SPF15 گلنیک آنتی اکسیدان قوی و باعث رفع چروک های خفیف تا متوسط می شود. نکتالیس منبع نیرومند انرژی و درخشندگی می باشد. چهره را آرام می سازند، مرطوب و محافظت می کنند، التیام می بخشند و درخشندگی طبیعی پوست را نمایان می سازند.

93,200 تومان

شیر پاک کن 2 در 1 گلنیک 200 میلی لیتر

شیر پاک کن 2 در 1 گلنیک مراقبت روزانه از پوست با اکسیژن رسانی و پاک کننده آرایش صورت و چشم است. این محصول با یک حرکت پوست را پاک می کند. میسل ها، ریز کراتی هستند که آلودگی ها و آرایش را جذب کرده و بدون نیاز به شستشو به خوبی آرایش را پاک می کنند.

71,900 تومان

سرم ترمیم کننده ضد چروک افیسه گلنیک 30 میلی لیتر

سرم ترمیم کننده ضد چروک افیسه گلنیک ضد افتادگی و استحکام بخش پوست می باشد که حاوی عصاره خالص جلبک آبی می باشد. این محصول دارای بافتی بی نظیر، رنگ آبی ملایم و عطری دلپذیر است.

218,500 تومان
حداقل: 57,500 تومان حداکثر: 218,500 تومان
ريال57500 ريال218500