مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

گلوتامین (Glutamine)

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

اولترا گلوتامین بادی ورلد 300 گرم

اولترا گلوتامین بادی ورلد نقش بسیار مهمی در ریکاوری عضلات، بعد از تمرینات و فعالیت های سخت بدنی و مغزی دارد. این مکمل به افزایش حجم عضلات و قدرت و استقامت بدنی کمک می نماید. این محصول در غالب ترکیبی از ال گلوتامین خالص بعلاوه ویتامین B6 به عنوان فرم آزاد آمینو اسید ارائه شده است.

219,000 تومان

مکمل ال گلوتامین گلوتابیس دوبیس 300 گرم

مکمل ال گلوتامین گلوتابیس تشکیل شده از ال گلوتامین خالص با میزان جذب بالا بوده که موجب شکل گیری و رشد بهتر عضلات، ترمیم و بازسازی دوباره آمینو اسیدهای تحلیل رفته عضلات پس از تمرین و بعلاوه بالا رفتن قدرت ریکاوری و مقاومت دستگاه گوارش می‌شود.

146,000 تومان

پودر گلوتامین اکسپلود الیمپ 500 گرم

پودر گلوتامین اکسپلود الیمپ حاوی آل گلوتامین میکرونایز شده بسیار باکیفیت است که به نرمال ماندن سطح پروتئین و سوخت‌وساز گلیکوژن کمک می‌کند.

396,000 تومان

پودر گلوتامین کور پرفورمنس سلوکور 360 گرم

با هر بار مصرف پودر گلوتامین کور پرفورمنس سلوکور میزان 5 گرم گلوتامین وارد بدن می گردد، که باعث تامین ذخایر گلوتامین بدن می شود و از ریکاوری سلولی عضلانی حمایت می کند.

205,000 تومان

کپسول ال- گلوتامین کارن 120 عدد

کپسول ال-گلوتامین کارن (پی ان سی- PNC)، هم به عنوان مکمل ورزشی و هم به عنوان مکمل گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد. گلوتامین به سبب ویژگی های برجسته اش خواص دارویی بی شماری دارد. مکمل ال گلوتامین جهت افزایش کارایی بدن، پیشگیری از بروز خستگی، کمک به افزایش حجم و قدرت عضلات مورد استفاده قرار می گیرد.

120,000 تومان

قرص ایزی فلکس گلوکزآمین کندروایتین ام.اس.ام کارن 60 عددی

قرص ایزی فلکس گلوکزآمین کندروایتین ام.اس.ام کارن حاوی ترکیبات ارزشمندی از جمله گلوکزآمین سولفات، کندروایتین سولفات و متیل سولفونیل متان (MSM) می باشد که علاوه بر تسکین درد و کاهش اسپاسم عضلانی به حفظ و ترمیم مفاصل در مقابل آسیب های ورزشی نیز کمک می نماید.

71,600 تومان

پودر گلوتامین ماسل فارم 300 گرم

گلوتامین یک آمینو اسید فراوان در بدن شما می باشد که بیش از 60% آن در عضلات اسکلتی و 20% آن در کل اعضای بدن وجود دارد. پودر گلوتامین ماسل فارم کمک بسیاری در کاهش درد عضلانی و بازسازی بافت های عضلانی می کند.

230,500 تومان

پودر گلوتامین اپتیموم نوتریشن بدون طعم

گلوتامین یک آمینو اسید فراوان در بدن شما می باشد که بیش از 60% آن در عضلات اسکلتی و 20% آن در کل اعضای بدن وجود دارد. پودر گلوتامین اپتیموم نوتریشن کمک بسیاری در کاهش درد عضلانی و بازسازی بافت های عضلانی می کند.

236,000 تومان

پودر عضله سازی ال گلوتامین اپکس 300 گرم

پودر عضله سازی ال گلوتامین اپکس تشکیل شده از ال گلوتامین خالص با میزان جذب بالاست که باعث شکل گیری و رشد بهتر عضلات، ترمیم و بازسازی دوباره آمینو اسیدهای تحلیل رفته عضلات بعد از تمرین و همچنین بالا بردن مصونیت و مقاومت دستگاه گوارش می گردد.

152,000 تومان

پودر گلوتامین + ویتامین C اپکس 400 گرم

پودر گلوتامین و ویتامین C اپکس دارای دو طعم تمشک و بلوبری است. گلوتامین فراوان ترین اسید آمینه در ماهیچه های اسکلتی و پلاسمای خون می باشد. ترکیب گلوتامین و ویتامین C موجب تقویت سیستم ایمنی ورزشکاران می شود.

186,000 تومان
حداقل: 146,000 تومان حداکثر: 396,000 تومان
ريال146000 ريال396000