مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

کم خونی کودکان

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شربت زینک سولفات 10 میلی گرم رازک 120 میلی لیتر

شربت زینک سولفات 10 میلی گرم رازک به درمان کم‌خونی ناشی از فقر آهن کمک کرده و در سنین رشد برای کودکان موجب تقویت سیستم ایمنی و رشد در کودکان می‌شود.

0 تومان

شربت زینک سولفات 5 میلی گرم رازک 120 میلی لیتر

شربت زینک سولفات موجب تقویت و رشد در کودکان می‌شود و همچنین به درمان فقر آهن ناشی از کم خونی کمک می‌کند. 

0 تومان

قطره فروسیس ویواکیدز ۳۰ میلی لیتر

قطره فروسیس ویواکیدز مکمل آهن مخصوص کودکان، جهت تامین آهن، اسید فولیک و ویتامین B12 برای کودکان زیر یکسال فرموله شده است. این قطره به رشد فیزیکی، تکامل مغز و افزایش حافظه و قدرت یادگیری کودکان کمک می‌کند.

61,500 تومان

پک مکمل رشد کودک سیدرال گوچه و مولتی ویتامین ویمی نوا

پک مکمل رشد کودک شامل یک عدد قطره سیدرال گوچه و 2 عدد مولتی ویتامین ویمی نوا است که جهت رشد و تامین ویتامین های بدن کودکان تا 4 سالگی می باشد. سیدرال گوچه کمبود آهن بدن را جبران نموده و در دوران افزایش نیاز به مکمل آهن مانند دوران کودکی جهت کمک به رشد ذهنی و شناختی کودک مناسب است. ویمی نوا حاوی 11 ویتامین و 2 ماده معدنی مورد نیاز بدن کودکان و اطفال بوده و جهت پیشگیری و درمان کمبود ویتامین کودکان می باشد.
140,500 تومان

سوییت آیرون با ویتامین C ویتامین هوس 30 ساشه

سوییت آیرون با ویتامین C ویتامین هوس آهن مورد نیاز بدن کودکان را فراهم کرده و از ابتلا به کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری می کند. همچنین ویتامین C موجود در آن جذب آهن را 2 تا 3 برابر افزایش می دهد. این فرآورده به فرم پودر می باشد که هم به صورت محلول خوش طعم و هم به صورت مخلوط در غذای کودک قابل استفاده است و بر خلاف سایر مکمل های آهن با پذیرش بالا از سوی کودکان همراه است.

56,200 تومان

سیدرال اورو فارمانوترا 20 ساشه

سیدرال اورو فارمانوترا یک مکمل غذایی برای رفع نیاز بدن به آهن و جبران کم خونی با قابلیت جذب بسیار بالا و کمترین عارضه گوارشی می باشد. این محصول دارای 20 عدد ساشه حاوی گرانول حل شوند در دهان، که هر یک حاوی میزان کافی از آهن، ویتامین ث، ویتامین های گروه ب و فولیک اسید می باشد.

62,000 تومان

قطره آهن سیدرال گوچه جونیا فارما 30 میلی لیتر

قطره آهن سیدرال گوچه جونیا فارما کمبود آهن در بدن را جبران نموده و در دوران افزایش نیاز به مکمل آهن مانند دوران کودکی جهت کمک به رشد ذهنی و شناختی کودک مناسب است. این محصول از طعم مطلوبی برخوردار بوده و باعث سیاه شدن دندان های کودک نخواهد شد.

97,500 تومان

شربت زینک پلاس فیشر کیندر 150 میلی لیتر

شربت زینک پلاس فیشر کیندر مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن و رشد جسمی و ذهنی کودکان و نوجوانان می باشد. این محصول حاوی زینک، ویتامین های B1 ،B2 ،B3 ،B5 ،B6 ،B8 ،B9 ،B12 و ویتامین C می باشد.

30,000 تومان

قطره کودک فروگلوبین ویتابیوتیکس 30 میلی لیتر

قطره کودک فروگلوبین ویتابیوتیکس حاوی آهن و ویتامین C می باشد که وجود ویتامین C در آن باعث بالا رفتن جذب آهن در بدن می گردد همچنین دارای طعم مطلوب توت فرنگی برای ایجاد علاقه جهت مصرف کودکان می باشد.

16,600 تومان

قطره آیروویت ویتان 30 میلی لیتر

قطره آیروویت ویتان حاوی آهن که یک ماده معدنی ضروری برای بدن نوزادان و کودکان می باشد، است و برای بسیاری از عملکردهای بدن به آن نیاز است.

41,000 تومان

شربت فرومین فیشر کیندر 150 میلی لیتر

شربت فرومین فیشر کیندر حاوی آهن، 4 نوع ویتامین و املاح ضروری (مس) برای کودکان و نوجوانان است که آهن مورد نیاز بدن، ویتامین و املاح ضروری (مس) را تامین می نماید.

30,000 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 140,500 تومان
ريال0 ريال140500