داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

کم خونی کودکان

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قطره لیپوزوفر بی اس کی 30 میلی لیتر

قطره لیپوزوفر بی اس کی حاوی آهن برای تامین نیاز روزانه آهن نوزادان و کودکان و پیشگیری از فقر آهن و آنمی ناشی از فقر آهن در کودکان است.

41,400 تومان

شربت نیوزینک الحاوی ۱۲۰ میلی لیتر

شربت نئوزینک با بو و طعم بسیار خوب و دلپذیر عرضه می‌شود. کنترل بو و طعم فلز روی در این فراورده و همچنین کنترل pH محصول به شکل طراحی شده که در مصرف کننده (نوزادان و کودکان) هیچ گونه احساس ناخوشایند ایجاد نمی‌کند. 

6,540 تومان

مکمل آهن فروس وید برنا 200 میلی لیتر

مکمل آهن فروس وید برنا یک مکمل خوراکی حاوی آهن، اسید فولیک و سایر ویتامین‌های موثر در برطرف کردن کم‌خونی ناشی از فقر آهن، مناسب برای کودکان، خانم‌های باردار و شیرده، دوران قاعدگی، ورزشکاران و گیاهخواران است.

23,000 تومان

شربت زینک سولفات 10 میلی گرم رازک 120 میلی لیتر

شربت زینک سولفات 10 میلی گرم رازک به درمان کم‌خونی ناشی از فقر آهن کمک کرده و در سنین رشد برای کودکان موجب تقویت سیستم ایمنی و رشد در کودکان می‌شود.

6,000 تومان

شربت زینک سولفات 5 میلی گرم رازک 120 میلی لیتر

شربت زینک سولفات موجب تقویت و رشد در کودکان می‌شود و همچنین به درمان فقر آهن ناشی از کم خونی کمک می‌کند. 

5,000 تومان

قطره فروسیس ویواکیدز ۳۰ میلی لیتر

قطره فروسیس ویواکیدز مکمل آهن مخصوص کودکان، جهت تامین آهن، اسید فولیک و ویتامین B12 برای کودکان زیر یکسال فرموله شده است. این قطره به رشد فیزیکی، تکامل مغز و افزایش حافظه و قدرت یادگیری کودکان کمک می‌کند.

61,500 تومان

سوییت آیرون با ویتامین C ویتامین هوس 30 ساشه

سوییت آیرون با ویتامین C ویتامین هوس آهن مورد نیاز بدن کودکان را فراهم کرده و از ابتلا به کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری می کند. همچنین ویتامین C موجود در آن جذب آهن را 2 تا 3 برابر افزایش می دهد. این فرآورده به فرم پودر می باشد که هم به صورت محلول خوش طعم و هم به صورت مخلوط در غذای کودک قابل استفاده است و بر خلاف سایر مکمل های آهن با پذیرش بالا از سوی کودکان همراه است.

56,200 تومان

سیدرال اورو فارمانوترا 20 ساشه

سیدرال اورو فارمانوترا یک مکمل غذایی برای رفع نیاز بدن به آهن و جبران کم خونی با قابلیت جذب بسیار بالا و کمترین عارضه گوارشی می باشد. این محصول دارای 20 عدد ساشه حاوی گرانول حل شوند در دهان، که هر یک حاوی میزان کافی از آهن، ویتامین ث، ویتامین های گروه ب و فولیک اسید می باشد.

62,000 تومان

قطره آهن سیدرال گوچه جونیا فارما 30 میلی لیتر

قطره آهن سیدرال گوچه جونیا فارما کمبود آهن در بدن را جبران نموده و در دوران افزایش نیاز به مکمل آهن مانند دوران کودکی جهت کمک به رشد ذهنی و شناختی کودک مناسب است. این محصول از طعم مطلوبی برخوردار بوده و باعث سیاه شدن دندان های کودک نخواهد شد.

97,500 تومان

شربت زینک پلاس فیشر کیندر 150 میلی لیتر

شربت زینک پلاس فیشر کیندر مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن و رشد جسمی و ذهنی کودکان و نوجوانان می باشد. این محصول حاوی زینک، ویتامین های B1 ،B2 ،B3 ،B5 ،B6 ،B8 ،B9 ،B12 و ویتامین C می باشد.

30,000 تومان

قطره کودک فروگلوبین ویتابیوتیکس 30 میلی لیتر

قطره کودک فروگلوبین ویتابیوتیکس حاوی آهن و ویتامین C می باشد که وجود ویتامین C در آن باعث بالا رفتن جذب آهن در بدن می گردد همچنین دارای طعم مطلوب توت فرنگی برای ایجاد علاقه جهت مصرف کودکان می باشد.

16,600 تومان

قطره آیروویت ویتان 30 میلی لیتر

قطره آیروویت ویتان حاوی آهن که یک ماده معدنی ضروری برای بدن نوزادان و کودکان می باشد، است و برای بسیاری از عملکردهای بدن به آن نیاز است.

41,000 تومان
حداقل: 5,000 تومان حداکثر: 97,500 تومان
ريال5000 ريال97500