کپسول ژلاتینی پی جی ایکس وبر نچرالز۶۰ عددی

کپسول ژلاتینی پی جی ایکس وبر نچرالز۶۰ عددیWebber Naturals PGX Daily 60 Softgels


قیمت : 96,330 تومان

کپسول ژلاتینی پی جی ایکس روزانه وبر نچرالز با ایجاد احساس سیری موجب کاهش اشتها و در نهایت لاغری می‌شود. همچنین باعث کمک به کاهش قند و چربی خون خواهد شد.

نقد و بررسی : کپسول ژلاتینی پی جی ایکس وبر نچرالز۶۰ عددی

ویژگی‌های پی جی ایکس وبر نچرالز

  • کمک به کاهش میزان متوسط قند خون
  • کاهش اشتها با ایجاد سیری
  • پایین آوردن قند خون
  • کمک به کاهش LDL

معرفی پی جی ایکس وبر نچرالز

هر کپسول ژلاتینی پی جی ایکس وبر نچرالز حاوی ۷۵۰ میلی گرم PGX یا پلی گلایکوپلکس است که با القاء احساس سیری، باعث کاهش اشتها را کاهش می‌شود و همچنین قند خون و چربی خون را در حالت نرمال نگاه می‌دارد. همچنین در صورت ترکیب با ورزش مناسب و رژیم غذایی به کنترل وزن کمک می‌نماید. در تعریف علمی این محصول آورده شده است که پی جی اکس روزانه، یک کپسول ژلاتینی نرم حاوی پولیگلایکوپلکس است که از طریق تکنولوژی منحصر به فرد اولتراماتریس، ترکیب فیبر پی جی ایکس در ماتریسی از تریگلیسیریدهای زنجیره متوسط (تهیه شده از روغن نارگیل خالص شده) معلق گردیده است تا توزیع بهینه‌ای در طول دستگاه گوارش داشته باشد.

مصرف پی جی ایکس روزانه چه عوارضی ممکن است در پی داشته باشد؟

نتایج تحقیقات علمی بیان می‌کند که پی جی ایکس به عنوان بخشی از رژیم غذایی معمولی به خوبی تحمل می‌شود، عوارض خفیفی هم که مشاهده می‌شود معمولا با یک مصرف معمول فیبرهای رژیمی، میوه‌ها و سبزیجات مشاهده شده است. بعضی افراد ممکن است در ابتدا احساس گاز، نفخ و مدفوع شل، اسهال گذرا یا یبوست تجربه نمایند. برای جلوگیری از بروز عوارض جزئی، مصرف کپسول‌های ژلاتینی پی جی اکس را با مقادیر کم شروع نمایید و به تدریج تعداد را افزایش دهید تا بدن خود را هماهنگ نماید. درصورتی که پی جی اکس به‌صورت مستمر مصرف شود و دوز مصرفی به تدریج افزایش یابد، حداکثر دوز موثر می‌تواند طی چند روز تا دو هفته مشخص شود.

به این نکته دقت نمایید که ممکن است تا زمانی که بدن خود را به پی جی ایکس عادت دهد، یک تغییر موقتی و گذرا در حرکات روده و اجابت مزاج رخ دهد که این حالت معمولا ۳ تا ۷ روز طول می‌کشد. به آهستگی به سمت حداکثر دوز پیش بروید تا به بدن برای وفق دادن خود با پی جی اکس کمک کنید. مهم است که مقدار کافی آب (۳۷۵ تا ۵۰۰ میلی‌لیتر) بلافاصله بعد از قورت دادن پی جی اکس بنوشید. در موارد نادری با وجود افزایش مقدار آب آشامیده شده، ممکن است یبوست بروز کند که در این‌صورت پروبیتیک مناسب به صورت مکمل مصرف نمایید.

مشخصات فنی : Webber Naturals PGX Daily 60 Softgels

کد مجوز بهداشتی

1228240270

بارکد وارداتی

625273073867

مخصوص

کاهش وزن

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها