نمایش 1–24 از 27 نتیجه

قرص سوپر آمینو اپکس

234,600 تومان938,400 تومان

قرص آمینو وی اپکس

220,800 تومان855,600 تومان

پودر سوپر سایز اپکس 4540 گرم

675,000 تومان1,207,500 تومان

معرفی برند اپکس

امروزه بسیاری از مکمل‌های ورزشی و بدنسازی در کارخانه‌ها و کشورهای مختلف تولید و عرضه شده‌اند. مکمل بدنسازی ایرانی اپکس در سال 2010 تاسیس و موفق به دریافت مجوزهای لازم برای ساخت مکمل‌های رژیمی شد. این شرکت با استفاده از جدیدترین امکانات و تجهیزات لازم برای تجزیه، فرآوری، کنترل حین تولید، کنترل محصول نهایی و بسته بندی بر اساس استانداردهای جهانی و قوانین وزارت بهداشت اقدام به تولید محصول نموده است.

گواهینامه‌ های برند اپکس (Apex)

شرکت اپکس موفق به اخذ گواهینامه GMP و دیگر تاییدیه‌های لازم برای تولید مکمل‌های ورزشی از جمله ایزو 9001:2008 (سیستم مدیریت کیفیت)، ایزو 14001:2004 (سیستم مدیریت محیط زیست)، ایزو 22000:2005 (سیستم مدیریت ایمنی غذا) و ایزو 18001:2007 (سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای) شده است.

برند اپلکس تحت لیسانس کیست ؟

مواد اولیه این برند از کمپانی‌های مطرح اروپایی وارد می‌شود.

محصولات برند اپکس

این برند مکمل‌های ورزشی و بدنسازی را در گروه‌های زیر ارائه کرده است:

  • پروتئین‌ها
  • ال گلوتامین به همراه ویتامین C
  • کربوهیدرات‌ها
  • کراتین‌ها
  • آمینو اسید
  • مس
  • سوپر سایز
  • BCAA
  • ال کارنیتین

برند اپکس این گروه‌ها را در انواع مختلف طعم‌ها و سایزها تولید کرده است که مورد مصرف تمامی افراد قرار بگیرد.

پرفروش ترین محصولات برند آپکس

انتخاب بهترین مکمل بدنسازی بر رفع نیازهای فرد ورزشکار همواره یکی از دغدغه‌های ورزشکاران است. اپکس در ایران از سال 2010 فعالیت خود را شروع کرد. بهترین مکمل‌های بدنسازی ایرانی از این برند شامل این موارد هستند:

پودر مس فکتور اپکس

پودر مس فکتور از جمله مکمل‌های بدنسازی ایرانی با دارا بودن 4300 میلی گرم بی سی ای ای، 2000 میلی گرم گلوتامین و 1000 میلی گرم آرژنین در هر وعده مصرفی جهت افزایش وزن و حجم است. این محصول باعث افزایش توان بدنی ورزشکاران و کاهش آسیب ماهیچه‌ها حین تمرینات سخت ورزشی می‌شود.

قرص سوپر آمینو اپکس

این قرص حاوی پروتئین، اسیدهای آمینه ضروری و اسیدهای آمینه شاخه دار با ارزش کیفی بالا است. این قرص کمبود پروتئین را در بدن برطرف کرده و استقامت و عملکرد ورزشی افراد را در حین تمرینات افزایش می‌دهد.

پودر کربوهیدرات کربو بلاست اپکس

این مکمل مخلوط متعادلی از کربوهیدرات‌های ساده و مرکب از جمله دکستروز و قندهای واسطه تجزیه نشاسته تشکیل شده است. مصرف این مکمل بعد از تمرین به سرعت باعث جایگزینی گلیکوژن در عضلات می‌شود. مصرف این محصول علاوه بر تامین انرژی مورد نیاز ورزشکار موجب جلوگیری از تحلیل ذخایر گلیکوژن عضلانی می‌شود و تحریک و آزادسازی هورمون آنابولیک (انسولین) در بدن را باعث می‌شود.

خرید مکمل بدنسازی اپکس

ورزشکاران برای بهبود عملکرد ورزشی و تقویت عضلات خود یک مکمل ورزشی را انتخاب و مورد استفاده قرار می‌دهند. داروخانه آنلاین مثبت سبز امکان استعلام قیمت و خرید مکمل بدنسازی اصل را برای شما عزیزان به صورت اینترنتی و حضوری فراهم کرده است.