نمایش دادن همه 3 نتیجه

معرفی برند برایت مکس

برند برایت مکس یک برند تخصصی با تمرکز بر زیبایی و سلامت پوست است. این برند با فرموله کردن محصولات مراقبتی و درمانی روشن کننده، با رفع مشکلات اصلی پوست مانند آکنه و لک به داشتن پوستی سالم و طبیعی کمک می‌کند؛ زیرا روشنایی پوست دقیقا همان چیزی است که پوست سالم به آن نیاز دارد.

محصولات برند Bright Max

محصولات این برند بر اساس دوز توصیه شده از مواد فعال بر اساس مطالعات بالینی طراحی شده است و روشنایی پوست، جوانی، محافظت، پیشگیری و ترمیم آسیب‌های پوستی و بهبود سلامت کلی پوست را هدف قرار می‌دهد. در همین راستا محصولاتی تخصصی تولید کرده و به رفع مشکلات پوستی مانند آکنه و لک می‌پردازد.

برند برایت مکس ساخت کجاست؟

برند برایت مکس ساخت کشور ایران و در شرکت فرا آرا گستر اقدام به تولید محصولاتی جهت سلامت پوست و با بهره‌گیری از مواد اولیه باکیفیت و موثر می‌پردازد.

قیمت و خرید محصولات برند Bright Max

هنگام خرید محصولات پوستی به نیاز پوست خود توجه فرمایید و سپس اقدام به خرید نمایید. شما عزیزان برای خرید محصولات برند تخصصی برایت مکس می‌توانید به سایت داروخانه آنلاین مثبت سبز مراجعه نمایید. همچنین مشاوران آرایشی و بهداشتی زیر نظر پزشک داروساز در داروخانه حضور دارند تا سوالات تخصصی شما را به صورت آنلاین و حضوری پاسخگو باشند و شما را در امر خرید آسان و موثر راهنمایی کنند.