مشاهده همه 20 نتیجه

دهانشویه سنسیتیو کر میسویک

31,000 تومان46,900 تومان

دهانشویه آنتی پلاک میسویک

37,200 تومان55,800 تومان

دهانشویه توتال کر میسویک

24,200 تومان55,800 تومان

نزدیک به 7 هزار سال پیش ابزاری به نام میسویک که امروزه به نام مسواک از آن یاد می‌کنند ساخته شد. میسویک (Misswake) در اصل شاخه‌ای جهت تمیز کردن دندان بوده که در امپراتوری‌های یونان، روم و مصر استفاده می‌شده است. حتی گفته شده که بهترین میسویک‌ها را از شاخه‌های تیز مانند شاخه نخل یا زیتون درست می‌کردند. میسویک‌ها به این علت محبوب شدند که ماده‌ای شبیه خمیر دندان را از خود خارج می‌کنند. این ماده شامل ضد باکتری طبیعی است که از پوسیدگی و شکل گیری جرم دندان جلوگیری می‌نماید. همچنین این ماده از بروز سرطان دهان نیز ممانعت می‌کند.

محبوبیت میسویک موجب شد که محصولات مخصوص بهداشت دهان و دندان به نام آن راهی بازار شود. برند میس ویک یک برند ایرانی است که مواد اولیه محصولاتش در کشور سوئیس تولید می‌شود. به همین علت کیفیت بسیار بالایی دارند و نقش مهمی در سلامت دهان و دندان ایفا می‌کنند.

خمیر دندان میسویک سفید کننده

اگر به دنبال خمیر دندانی با خاصیت سفید کنندگی هستید، میسویک محصولاتی را تولید نموده که شدت سفید کنندگی آن‌ها متفاوت است. اما به صورت کلی تمامی مدل‌ها به از بین رفتن لکه‌های زرد روی دندان کمک موثری می‌نمایند. این سفید کننده‌ها باعث می‌شوند که سفیدی دندان‌ها حفظ شوند و از خواص جرم گیری بسیار خوبی هم بهره ببرند. خمیر دندان سفید کننده میسویک جهت ترمیم قسمت‌های آسیب دیده هم مناسب است.

خمیر دندان میسویک دندان حساس

دندان‌های حساس دندان‌هایی هستند که در اثر محرک‌های متفاوت دچار سوزش یا درد می‌شوند. این مشکل بسیار ناراحت کننده است و اکثر افراد از آن فراری هستند و به دنبال راه چاره برای بهبود می‌گردند. خمیر دندان سنسیتیو میسویک در این زمینه یک کمک رسان خوب به شمار می‌آید. این محصول با افزایش فعالیت سلول‌های تولید کننده کلاژن و بدون آسیب رساندن به بافت لثه به تقویت مینا در قسمت تاج و ریشه کمک می‌کند. در نتیجه دلیل اصلی حساسیت دندانی از بین می‌رود.

فواید خمیر دندان misswake

خمیر دندان‌های میسویک به علت استفاده از فرمول جدید و پیشرفته، مزایای زیادی از جمله جلوگیری از تشکیل جرم و پوسیدگی دندان دارند. تمامی این محصولات برای استفاده روزانه توصیه می‌شوند و می‌توانند حافظ سلامت دندان باشند. با توجه به اینکه دندان تنها عضوی از بدن انسان به شمار می‌آید که خود را ترمیم نمی‌کند، رسیدگی به بهداشت دهان و دندان اهمیت فوق‌العاده زیادی دارد و بهتر است در این زمینه از محصولات برندهای معتبر و شناخته شده استفاده کنید. محصولاتی که به اعتماد مردم پاسخ داده‌اند و از فناوری روز در ساخت آن‌ها استفاده شده است. خوشبختانه میسویک یکی از این برندها به شمار می‌آید و علاوه بر همه موارد گفته شده قیمت بسیار مناسبی دارند.

خرید دهانشویه میسویک

برند معتبر و شناخته شده میسویک (Misswake) علاوه بر خمیر دندان اقدام به تولید دهان شویه نیز نموده است. دهانشویه میسویک بنفش ، آبی و سبز هر یک دارای خواص متنوعی هستند. به طور مثال دهانشویه مدل سنسیتیو مناسب دندان‌های حساس طراحی شده است. بدین صورت استفاده از آن دردهای در اثر حساسیت‌های دندانی را تسکین می‌دهد و مانع از حساسیت در برابر نوشیدنی‌های سرد و گرم می‌شود. نوع دیگر نیز به کاهش و التیام دردهای دندانی در زمان کوتاه کمک می‌کند. همچنین خاصیت ضد میکروبی و ضد عفونی کننده نیز دارد.

نخ دندان میسویک

به طور کلی جمع شدن پلاک‌های بین دندانی و باکتری‌های در فاضی خالی بین دندانی موجب پوسیدگی دندان و آسیب‌های جدی می‌شود. از این رو مسواک زدن به تنهایی کافی نیست. در این میان نخ دندان برند میسویک که موم زنبور عسل ساخته شده و به راحتی پاره نمی‌شود، بهترین گزینه است. این محصول به طور روزانه می‌تواند فضاهایی که دسترسی به آن‌ها تا حدی دشوار است را به راحتی پاک نماید.

خرید محصولات میسویک

با توجه به تمام مزایای گفته شده این سری محصولات، امروزه تمامی فروشگاه‌های آنلاین بهداشتی آرایشی و داروخانه‌ها اقدام به فروش محصولات میسویک نموده‌اند. اما در این میان انتخاب یک فروشنده معتبر شاید برای افراد آسان نباشد. خوشبختانه داروخانه آنلاین مثبت سبز این امکان را برای کاربر فراهم نموده که با خیالی آسوده بابت اصل بودن کالا و عرضه محصولات با قیمت مناسب دیگر نگرانی بابت خرید نداشته باشند.