مشاهده همه 23 نتیجه

تاریخچه برند نوتری پاد

در سال 1397 شرکت جندی شاپور تصمیم گرفت، یک شرکت زیر مجموعه دارویی با نام نوتری پاد تاسیس کند. این شرکت توانست در شرایط سخت تحریم‌ها به بهداشت و درمان کشور کمک کند و با واردات داروهای باکیفیت از کمبود دارو در کشور جلوگیری نماید. همچنین دارنده مجوز واردات داروهای فوریتی از وزارت بهداشت و درمان است.

در سال 1399 هیئت مدیره پاد جندی شاپور جهت ارتقا سلامت جامعه تصمیم به تولید مکمل‌های غذایی گرفت. نوتری پاد همواره در تلاش است سلامت کشور را با استفاده از تکنولوژی‌ها و روش‌های نوین بر اساس استانداردهای جهانی بهبود دهد.

ماموریت 

ماموریت این برند خدمتگزاری به کشور با وارد کردن داروهای فوریتی و تولید داروها و مکمل‌های باکیفیت که برای سلامت جامعه ضروری است.

چشم انداز

جامعه‌ای شاد و سالم که همه شهروندان بتوانند به سادگی داروها و مکمل‌های مورد نیاز برای سلامتیشان را پیدا و تهیه کنند.

پرفروش ترین محصولات نوتری پاد

در ادامه به معرفی پرفروش‌ترین محصولات این برند می‌پردازیم:

قرص جوشان زینک و ویتامین C پاد

این جوشان با تامین ویتامین سی مورد نیاز بدن موجب تقویت سیستم ایمنی، تولید کلاژن، سرعت بهبود و ترمیم زخم‌ها، کمک به جذب زینک و آهن می‌کند.

قرص جویدنی ویتامین C جندی شاپور

این قرص دارای 100 میلی گرم ویتامین ث در هر کپسول است. در طراحی فرمولاسیون این برند از ملح سدیم اسکوربات استفاده شده است که احتمال بروز عوارض گوارشی را کاهش می‌دهد. استفاده از این قرص به تقویت سیستم ایمنی کمک موثری می‌کند.

قرص بیوتین 1000 میکروگرم نوتری پاد

این قرص به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن کمک کرده و سبب حفظ سلامت عمومی بدن می‌شود.

قرص ب کمپلکس 

ب کمپلکس دارای خواص‌های متعدد از جمله تولید آنتی اکسیدان در بدن و تولید گلبول‌های قرمز خون و بهبود انتقال دهنده‌های عصبی است. همچنین از این محصول برای کاهش خستگی و بهبود خلق و خو استفاده می‌شود.

قرص ال آرژنین 

استفاده از این قرص به عضله سازی کمک موثری می‌کند و این موضوع برای کسانی که ورزش می‌کنند اهمیت بسیار زیادی دارد. همچنین این قرص هورمون رشد را در بدن تحریک می‌کند و سبب می‌شود تا عضلات سریع‌تر فرم بگیرند و خود را نشان دهند.

خرید محصولات برند نوتری پاد (Nutri Pad)

شما می‌توانید محصولات این برند را از سایت داروخانه آنلاین مثبت سبز خریداری و با خیال راحت استفاده نمایید.