مشاهده همه 2 نتیجه

شرکت داروسازی روناک به عنوان یک مجموعه اقتصادی دانش‌محور با رویکرد تمرکز بر فرآورده‌های دارویی تزریقی در سال 1382 تأسیس شد و بر اساس تحلیل و آینده نگری صنعت دارویی ایران شکل گرفت. روناک، شرکتی یکپارچه با بیش از 20 محصول دارویی و افزون بر 400 فرصت شغلی مستقیم در بخش‌های مختلف است. این شرکت داروسازی به پشتوانه سرمایه‌های انسانی شایسته و تولید محصولاتی با کیفیت بالا، به عنوان یکی از مطرح‌ترین تولیدکنندگان دارو در ایران شناخته می‌شود.

رویکرد شرکت داروسازی روناک در دوجهت، متمرکز بر نیاز‌های اساسی کشور و نیز صادرات است تا با نگرشی دوسویه علاوه بر تأمین نیاز‌های دارویی حوزه سلامت، بتواند از طریق حضور در بازار‌های جهانی به کاهش ارزبری دارویی کمک کند.
روناک با در اختیار داشتن فناوری‌های پیشرفته، استقرار سیستم یکپارچه ISO، رعایت ملزومات GMP و همچنین مهارت متخصصین در زمینه‌های تحقیق و توسعه، تولید، تضمین و کنترل کیفیت توانسته است گامی بلند در راستای اعتلای پرچم عزیز کشورمان بر دارد. روناک با شعار “دست در دست هم برای زندگی”، توانسته پس از قریب به دو دهه فعالیتِ تحقیقاتی–تولیدی، همواره دارویی با کیفیت و قیمت مناسب را در دسترس جامعه سلامت قرار دهد.