نمایش یک نتیجه

شرکت فن‌آوری زیستی رزفارمد در سال ۱۳۸۲ تحت عنوان شرکت فن‌آوری زیستی پارس روس شروع به فعالیت نمود و در سال ۱۳۹۱ به شرکت فن‌آوری زیستی رزفارمِد تغییر نام داد. این شرکت با هدف تولید داروهای گیاهی و همچنین استفاده از بیوتکنولوژی و نانوزیست فن‌آوری به منظور توسعه تکنولوژی جهت تولید داروهای بیماری‌های صعب العلاج فعالیت خود را آغاز و در طول سال‌های گذشته با همکاری و هماهنگی دانشمندان، پژوهشگران و مراکز علمی- تحقیقاتی داخلی و خارجی اقدام به تولید داروهایی در این حوزه نموده‌است.

رزفارمد علاوه بر تولید محصولات، در حوزه‌ی تحقیق و توسعه و مطالعات بالینی نیز توانمندی‌های منحصر به فردی را دارا است و در فرآیند تبدیل ایده به محصول و تجاری سازی آن، موفقیت‌های زیادی را به دست آورده است که از آن جمله داروهای آیمود، آنژی‌پارس، سپتیمب، نوروتک، نانوبرن و سورهیل را می‌توان نام برد که دو داروی آیمود و آنژی‌پارس دارای ثبت بین المللی هستند و در آستانه‌ی ورود به بازار جهانی قرار دارند. هم اکنون رزفارمد، تولید محصولات جدید را در دستور کار قرار داده و در آینده وارد بازار دارویی خواهد نمود.

شرکت رزفارمد که از شرکت‌های دانش بنیان محسوب می‌شود، در پارک فن‌آوری پردیس استقرار داشته و در زمینه‌های تهیه عصاره‌های گیاهی، داروهای خوراکی، موضعی و تزریقی دارویی فعالیت نموده و دارای آزمایشگاه‌های مجهز فیزیکوشیمیایی، تحقیقاتی و میکروبی است. در زمینه صادرات محصولات تولیدی، شرکت در حال فعالیت و ثبت داروها در کشورهای مختلف است و روند ثبت فرآورده‌های دارویی این شرکت در اتحادیه اروپا، روسیه، چین و چندین کشور دیگر در حال انجام است.