دکتر سیامک صدیقی جراح زیبایی و متخصص در لیپوماتیک

۱۶۲

مصاحبه اختصاصی با جناب آقای دکتر سیامک صدیقی جراح زیبایی و متخصص در لیپوماتیک

جناب آقای دکتر سیامک صدیقی جراح زیبایی و متخصص در لیپوماتیک از فارغ التحصیلان دانشگاه معتبر شهید بهشتی هستند که بورد تخصصی خود را هم از همین دانشگاه گرفته اند و در عین حال عضو جامعه جراحان، مدرس دوره های زیبایی و عضو انجمن علمی جراحان عمومی نیز هستند که بالغ بر ۷ سال تجربه جراحی به صورت حرفه ای و بسیار موفقیت آمیز دارند که مجله مثبت سبز افتخار مصاحبه اختصاصی و ویژه با ایشان را داشته است. در این مصاحبه در رابطه با روش لاغری و بسیار مدرن لیپوماتیک از جناب آقای دکتر سیامک صدیقی جراح زیبایی و متخصص در لیپوماتیک کسب اطلاع کرده ایم.

لاغری با لیپوماتیک

اگر از اون دسته افرادی هستید که تنها یک یا چند نقطه از بدنتون دچار چاقیه و دلتون می خواد هر چه سریعتر از چربی های اضافیتون رها بشید و یا به دنبال یک روش لاغری بدون بیهوشی هستید، روش لاغری با لیپوماتیک می تونه بهترین گزینه برای شما باشه که درعین سهولت بیشتر نسبت به روش های سنتی از ایمنی بالاتری برخوردار بوده و از بافت های عصب، ماهیچه و رگ ها محافظت بیشتری می کنه.

لیپوماتیک از جمله روش های لاغری هست که در کوتاه ترین زمان به شما بهترین نتیجه رو می ده، در لیپوماتیک با استفاده از یک دستگاه مخصوص پیوند بین چربی های بدن شسکته می شه و بافت های چربی پس از تبدیل شدن به بافت های کوچکتر با استفاده از یک دستگاه از شکم و یا پهلو خارج می شوند. جالبه بدونید که یک لوله به اسم کانولا داخل بدن می شه که دارای حرکات رفت و برگشتی و همینطور دورانی و لرزشی است.

مزایا و معایب لیپوماتیک

همه ما به خوبی می دونیم هنوز برای هیچ مشکل پزشکی تو دنیا یک روش کاملا صد درصد ایمن و بدون عارضه ابداع نشده و هر دارو و یا هر راهکار جراحی دارای یه سری معایب و یه سری مزایا هست که یکی نسبت به دیگری کمتر و یا بیشتر است که خوشبختانه مزایای لیپوماتیک از معایب آن نیز بیشتر است؛ بعنوان مثال:

لیپوماتیک به جای ایجاد بافت ناهموار و گلوله گلوله در زیر پوست یک بافت یکنواختی را ایجاد می کند.

از بیهوشی موضعی به جای بیهوشی کامل استفاده می شود.

در این روش فقط ۲ هفته نیاز به بستن گن است که در روش ساکشن ۶ ماه و در روش لیزر لیپولیز ۲ تا ۴ ماه نیاز است.

تورم و ترشحات پس از عمل بسیار کمتر بوده و در طی ۳۶ ساعت به طور کامل از بین خواهد رفت.

خستگی و کوفتگی بیماران پس از این روش بسیار کمتر بوده و بدون نیاز به بستری، پس از جراحی به منزل باز می گردند.

برای بهره مند شدن از تخصص و تجربه پربار جناب آقای دکتر سیامک صدیقی جراح زیبایی و متخصص در لیپوماتیک می توانید روزهای فرد از ساعت ۴ الی ۸ بعد از ظهر به مطب ایشان به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

آدرس مطب: تهران، خیابان سعادت آباد، بین پل نیایش و چهار راه مسجد، نبش خیابان قره تپه ای  شماره ۲۵ ساختمان برنا طبقه ۵ واحد ۱۳٫

تلفن های تماس: ۰۹۳۵۵۱۴۹۰۸۰ و ۸۸۶۹۲۰۳۱-۰۲۱، ۸۸۶۹۲۰۳۲-۰۲۱

لاغری با روش لیپوماتیک

مجله مثبت سبز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.