تاریخچه برند کدلی (Caudalie)

۵۶

تاریخچه برند کدلی (Caudalie)

برند کدلی (Caudalie) برند نام آشنا و فوق العاده محبوب فرانسوی که در حوزه تولید و عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت داره، با شاخصه شناخته شده میوه انگور تونسته خودش رو به عنوان برندی کم رقیب در جهان معرفی کنه.

تاکستان ها و تفاله های انگور ایده ایجاد برند کدلی (Caudalie) بود…

خرید تمام محصولات کدلی

تاریخچه برند کدلی (Caudalie)یک تاکستان خانوادگی در بُردو فرانسه ایده اولیه بود! درخت مو و انگور دارای قدرت استثنایی برای جوان سازی پوسته، قدرتی که کدلی تونست اون رو به خوبی به دنیا ثابت کنه.

تاکستان…

Mathilde Thomas, Bertrand Thomas زوج خوش ذوقی که صاحب مزارع تاک بودن و وقتی با فردی به نام پروفسور ورکوترن در سال ۱۹۹۳ ملاقات داشتن، دریافتن که اونچه اونها به عنوان زباله دور می ریزن، مثل گنج می مونه!

این زوج دو سال بعد یعنی در سال ۱۹۹۵ پس از ثبت ترکیب انحصاری پلی فنول، برند کدلی رو پایه گذاری کردن!

درخت مو به طور طبیعی رسوراترول رو برای دفاع از خودش تولید می کنه. در سال ۲۰۰۱ این زوج برای اولین بار این ترکیب بسیار مؤثر و طبیعی رو توی محصولات آرایشی و بهداشتی خودشون استفاده کردن. رسوراترول درختان مو پایدار و تغلیظ شده است و در پیوند با اسیدهای چرب، جذب و تأثیر اون بیشتر هم می شه!
هر سال در بهار درختان مو از خواب زمستانی بیدار می شن و شیره درخت مو از ساقه های آنها جاری می شه، این حالت درخت انگور رو اصطلاحا گریه کردن می گن و معروفه که وقتی درخت انگور گریه کنه، چهره خانم ها زیبا می شه…

این ضرب المثل قدیمی فرانسوی نشون می ده که خاصیت انگور و شیره اون برای پوست، کاملا انکارنشدنیه.

تحقیقات گسترده:

تاریخچه برند کدلی (Caudalie)

این برند شامل گروهی از محققین فعال در لابراتوارهای واقع در فرانسه هستن و به گفته خودشون، همکاری مداومشون با پروفسور ورکوترن موجب موفقیتشون در به دست آوردن ترکیبات انحصاری و جهانی شده.

پروفسور ژوزف ورکوترن، استاد شناخته شده دانشگاه مونت پلیه فرانسه، متخصص در زمینه پلی فنول ها (ترکیبات آنتی اکسیدان) و همکار سازمان ملی تحقیقات علمی فرانسه، از زمان تاسیس کدلی سرپرست بخش تحقیقات این شرکته!

ترکیبات موثر در محصولات این برند:

پلی فنول ها به دست آمده از هسته انگور یعنی آنتی اکسیدان + آنتی هیالورونیداز، قوی ترین آنتی اکسیدان های شناخته شده در دنیای گیاهان هستن. پلی فنول ها رادیکال های آزاد  ناشی از U، آلودگی، استرس رو که عامل ۸۰ % پیری پوست هستند،خنثی کرده و از میان می برن!

تاریخچه برند کدلی (Caudalie)ر

پلی فنل ها، رسوراتول، وینی فرین، آب انگور ارگانیک، روغن انگور و وینولوور از ترکیبات فعال استخراج شده و از بخش های مختلف درخت انگور هستن که به عنوان ماده موثر توی محصولات آرایشی و بهداشتی کدلی مورد استفاده قرار می گیره!

لاین پری می یر کرو:

خانم توماس پس از ۷ سال مطالعه، به ساخت لاین کرم های پری می یر کرو رسیدن که این لاین از کرم ها ۵ جایزه از کارشناسان صنعت زیبایی دریافت کردن و باید بگیم که در هر ۳ دقیقه یه نفر در دنیا پری میر کرو رو انتخاب می کنه.

اصول اخلاقی که این برند رعایت می کنه:

تاریخچه برند کدلی (Caudalie)

  • تمام محصولات آرایشی و بهداشتی کدلی از میزان حداقلی مواد نگهدارنده برخوردارن!
  • این محصولات به هیچ وجه بر روی حیوانات آزمایش نمی شن!
  • کدلی از کاغذهای قابل بازیافت برای بسته بندی استفاده می کنه!
  • کدلی متعد به اهدا سالیانه ۱ درصد از گردش مالی خودش به سازمان های محافظ کره زمینه!
  • پارابن، فنوکسی اتانول، فتالات و انواع روغن های معدنی درون محصولات بهداشتی و آرایشی کدلی وجود ندارن!

مجله مثبت سبز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.