تاریخچه شرکت پمپرز

۱۹

تاریخچه شرکت پمپرز

در این مطلب از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز بیان تاریخچه شرکت پمپرز که بی اغراق یکی از به نام ترین و محبوب ترین برندهای ساخت پوشک برای کودکانه، با شما مخاطبان همراهیم، پیش تر در یه نگاه کلی تر “تاریخچه پوشک” رو با هم مرور کرده بودیم…

اولین نفر:

تاریخچه شرکت پمپرز

ویکتور میلز یه مهندس شیمیایی آمریکایی بود که در حالی که برای شرکت” Procter & Gamble ” مشغول به کار بود، با ابداع پوشک یک بار مصرف، مراقبت از کودکان رو به شیوه متفاوتی تغییر داد؛ او در این محصول در دهه ۱۹۵۰ با استفاده از نوه هایش به عنوان افراد آزمایشی، شروع به کار کرد.

تولد پمپرز:

در حالی که بعضی ها فکر می کردن پدر بهترین چیز رو می دونه، ویلی میلز معتقد بود که پدربزرگ ها حتی بیشتر می دونن!

او که فقط برای کار بر روی Procter & Gamble کار کرده بود، به دنبال یه راه ساده تر برای نوه اش برای پوشیدن پوشک بود که در نتیجه Pampers متولد شد…

خیلی از افراد توی شهرهای بزرگ به دنبال شرت های یه بار مصرف برای کودکشون بودن و دقیقا اون چیزی که توی ذهنشون بود، پمپرز بود اما اون رو به خوبی نمی شناختن. کم کم افراد با این برند و نوع کارایی اون آشنا شدن و پمپرز رو می شد توی همه فروشگاه های بزرگ و داروخانه پیدا کرد!

پمپرز برای راحت شدن کار والدین نوارهایی رو روی پوشک ها قرار داد تا والدین لازم نباشه دائما به داخل پوشک سرک بکشن، نواری که روی پوشک بود، به نوعی نشانگر تعویض به شمار می رفت!

تاریخچه شرکت پمپرز

پمپرز به سرعت در حال پیشرفت بود، نازک تر کردن لایه های پوشک در حالی که قدرت جذب اونها به شدت افزایش پیدا می کرد، نوارهای دارای لوسیون برای پوشش پاها و کشاله های ران کودک از دیگر خدماتی بود که شرکت پمپرز به کودکان و در حقیقت به بشریت داشت.

پمپرز دائما در حال پیشرفته و توی هر نوبه ساخت و تولید به فکر آسایش کودکانه. این روند پیشرفت توی شرکت پمپرز متوقف نمی شه و هر لحظه در حال موفقیت توی مرحله جدیده!

تاریخچه شرکت پمپرز

ساخت پوشک های دارای سیستم تنفس از دیگر خدماتیه که شرکت پمپرز تونسته با ارائه اون به پوست و سلامت کودکان کمک کنه.

خرید پوشک های پمپرز

مجله مثبت سبز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.