تاریخچه برند موستلا

۵۳

تاریخچه برند موستلا

در این مطلب از مجله داروخانه اینترنتی مثبت سبز با شما همراه خواهیم بود با تاریخچه برند موستلا برندی که همه افرادی که کودک در خانه دارن با کیفیت و یا حداقل نام آن آشنا هستن.

خرید محصولات موستلا

در این مطلب سعی داریم بدونیم که این برند پرطرفدار از کی و چگونه آغاز به کار نمود؟

تاریخچه برند موستلا

بیش از ۶۰ سال است که برند موستلا با موفقیت تونسته محصولاتی جهت محافظت از هر نوزادان و مادران رو در سرتاسر جهان تولید کنه. محصولات Mustela قادر به ایجاد احساسات منحصر به فرد با عطر و بوی دلپذیر خود هستن و از بیش از سه نسل از مادر به فرزند منتقل شدن.

نقطه آغاز:

Paul Berthomé پدر رئیس فعلی موستلا، همراه با یک فرد داروساز، پس از صحبت با مادران و تحقیق در مورد بازار نوزاد، متوجه شد هیچ جایگزینی برای صابون برای مراقبت از پوست نوزاد وجود نداره.

تاریخچه برند موستلا

همچنین دریافت که صابون برای پوست های ظریف نوزادان رو زبر و خشن می کنه؛ به همین دلیل اونها به فکر ساخت محصولی افتادن که در حالی که تمیز کننده است، نرم کننده پوست نوزاد هم باشه، به این ترتیب برند موستلا در ۱۹۵۰ در فرانسه پایه ریزی و تاسیس شد؛ دقیقا زمانی که چیزی جز صابون برای بهداشت کودکان در دنیا وجود نداشت!

برند موستلا کار خودش رو با ساخت امولوسیونی از مواد پاک کننده و نرم کننده شروع کرد.

در سال ۱۹۶۰ برند موستلا با توجه به حساسیت پوست بخصوص پوست کودکان به نور آفتاب، اولین سری محصولات مراقبتی در برابر نور خورشید رو روانه بازار کرد.

در سال ۱۹۷۹ با توجه به تغییر شرایط بدن و پوست مادران در دوران بارداری، محصولاتی خاص محافظت و ترمیم پوست مادران رو تولید و عرضه کرد.

تاریخچه برند موستلا

در سال ۱۹۸۲ بنیاد Mustela تحت حمایت انجمن Fondation de France ایجاد شد، که تحقیقات در زمینه توسعه کودک رو گسترش می داد.

سال ۱۹۸۷ رو می شه سال اوج گیری نوآوری موستات دونست، اونها در این سال اولین شامپو ۲ در ۱ رو ساختن. اختراعی که حمام کردن کودک رو به مراتب ساده تر کرد چراکه دیگه نیاز به بردن شامپوهای مختلف به حمام نبود و سرعت استحمام نوزاد رو چند برابر می کرد.

در سال ۱۹۹۰ موستلا، اولین دستمال مرطوب کودک رو طراحی و توزیع کرد. هدف موستلا راه حلی راحت تر، سریع تر و در عین حال بهداشتی تر برای مادران در تعویض پوشک فرزندشون بود.

سال ۱۹۹۴ شروع ساخت محصولات ۹ ماهه Mustela بود که اولین محصول کامل برای مادران باردار به مشار می اومد، محصولاتی که اطمینان می داد تا پوست مادر در تمام ۹ ماه بارداری سالم و زیبا بمونه.

تاریخچه برند موستلا

ادامه راه:

برند موستلا همیشه پیشگام بوده و به طور مداوم نوآوری می کنه و جدیدترین پیشرفت های علمی رو در مجموعه خودش جای داده تا تمامی نیازهای کودکان و والدین رو برآورده کنه.

تماس با مشاور ۴۸-۷۷۲۲۴۰۴۳

مجله مثبت سبز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.