تاریخچه برند نیوآ

۳۷

تاریخچه برند نیوآ

برند نیوآ برند خوشنام، قدیمی و کارکشته آلمانی که در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی، کارنامه تقریبا بی رقیبی در سطح بین المللی دارد. نیوآ در مارس ۱۸۸۲ به وسیله داروسازی به نام کارل پائول بایرسدورف تاسیس گردید.

برند نیوآ که امروزه یکی از قابل اعتمادترین برندهای محافظ پوست برای مصرف کنندگان در سراسر جهان است، حاصل تلاش مشترک چند دانشمند برجسته با چشم اندازی یکسان است.

چگونگی تولد:

در سال ۱۹۱۱ داروسازی به نام دکتر اسکار تروپلو ویتز که صاحب جدید شرکت بایرسدورف بود با شیمیدان برجسته ای به نام دکتر ایزاک یوسریت آشنا شد. دکتر یوسریت موفق شده بود کرمی دارویی تهیه کند که ترکیبی ثابت از آب و روغن بود. تروپلوویتز این ترکیب را به دکتر لیفسکوتز نشان داد تا وی نظر خود را بگوید، وی نیز به سرعت تشخیص داد که کاربرد آرایشی این ترکیب بسیار سودآورتر از کاربرد دارویی آن خواهد بود و این گونه بود که نیوآ متولد شد.

نامگذاری و شروع به کار:

همه چیز مهیا بود جز نامی مناسب برای این برند؛ البته کار سختی هم در پیش نبود، زیرا رنگ سفید این ترکیب آنقدر آرامش بخش و جذاب بود که نام نیوآ برای آن انتخاب گردید. نیوآ از کلمات لاتین nix و nivis و به معنای برف گرفته شده است. نیوآ به معنای سفید برفی است.  بدین ترتیب سال ها تحقیق و پژوهش چند دانشمند به ثمر نشست و در دسامبر ۱۹۱۱ خط تولید نیوآ راه اندازی شد.

تاریخچه برند نیوآ

ادامه مسیر و شکل گیری ظاهر:

در سال ۱۹۲۲ و پس از فوت اسکار تروپلوویتز، نیوآ به شرکتی سهامی تبدیل شد. نیوآ با نوآوری شروع به کار کرد و در تمام مسیر پیشرفتش هم محصولاتی را به بازار عرضه کرد که لبالب از نوآوری می باشد.

تاریخچه برند نیوآ

در سال ۱۹۲۴، نیوا رنگ قوطی های خود را به آبی و لوگوی خود را به سفید تغییر داد و ۵ سال بعد برای اولین بار سهام هامبورگ شد.

شروع صادرات:

اولین بازار خارجی نیوآ، انگلستان بود و اولین شعبه بین المللی آن در لندن افتتاح شد.

اکنون:

تاریخچه برند نیوآ

امروز مدیر عامل نیوآ، استفان هیدنریش است که مدیر عامل شرکت مادر نیوآ، یعنی بایرسدورف نیز می باشد. در حال حاضر نیوآ محصولات خود را در ۱۴ دسته مختلف ودر ۱۵۰ کشور مختلف عرضه می کند.بوی معطر محصولات برند نیوآ یکی از نقاط برتری این برند نسبت به دیگر برند های حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی است.

نیوا محصولات جداگانه ای را برای زنان، مردان و کودکان تولید می کند. امروزه برای مردان انتخاب و استفاده از محصولات مراقبت پوست طبیعی است. اما ۱۰۰ سال پیش، مراقبت از پوست برای مردان چیزی بیشتر از صابون و آب نبود؛ NIVEA سهم قابل توجهی در تغییر این مسئله داشته است.

تاریخچه برند نیوآ

برند نیوآ اسپانسر مسابقات، مراسم و برنامه های بسیار بوده و هست. محصولات نیوآ با بیش از صد سال تجربه محبوب همه افراد در تمام دنیا می باشد. نیوآ با بیش از ۵۰ مرکز تحقیقاتی در سراسر جهان تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که محصولاتش برای پوست ما مناسب می باشد.

تاریخچه برند نیوآ

در مرکز نیوآ در هامبورگ آزمایشگاه هایی برای آسیا و آمریکای لاتین راه اندازی شده‌ است، جایی که تحقیقاتی به طور خاص در مورد انواع پوست و شرایط آب و هوایی موجود در این مناطق انجام می گیرد.

جهت مشاوره و خرید این محصولات کلیک نمایید.

مجله پزشکی مثبت سبز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.