تاریخچه برند ناترند

۳۵

برند ناترند در کنار ورزشکاران

برند ناترند یکی از معروفترین و مشهورترین برندهای مکمل ورزشی در سرتاسر جهان است که در سال ۱۹۹۳ در کشور چکوسلواکی تاسیس گشته و هدف اصلی این مجموعه تولید و توسعه مواد غذایی و مکمل های غذایی می باشد و شعار آن برطرف کردن نیاز های مشتریان است.

این کمپانی دارای یک سابقه ۲۴ ساله بوده و از مدعیان پیشرو در این صنعت می باشد که تا به امروز بالغ بر ۲۵۰ نفر پرسنل حرفه ای و متخصص را در بخش های مختلف کمپانی به استخدام در آورده است. برند ناترند دارای خط تولید و انبارهای بسیار گسترده بوده و خط تولید این شرکت آمادگی دریافت سفارشات بالا را نیز دارد.

با توجه به پیشرفت برق آسا و طوفانی این کمپانی، محصولات ناترند نه در تنها در داخل کشور چکوسلواکی بلکه در بیش از ۶۰ کشور دنیا بازار فروش داشته و از محبوب ترین محصولات حال حاضر جهان به شمار می رن که تونسته در طی سال های متمادی کیفیت خود را حفظ کند.

در نظر داشته باشید عمده فعالیت ناترند در زمینه تغذیه ورزشی است که توسط وزارت بهداشت و کمیته ضد دوپینگ کشور چک تاییدات لازم و ضروری را اخذ نموده است.

هدف ناترند برطرف کردن نیازهای مشتریان است و به همین دلیل، تمام همت و تلاش خود را در گرو ارائه محصولات معتبر گماره و اخیرا هم در تولیدات خود منابع بسیار طبیعی از جمله آب کوهی را به کار گرفته تا تضمینی برای اطمینان از کیفیت بالا محصولات و خدمات ارائه شده به مشتریان باشد.

تکنولوژی های به روز برای تولید محصولات

محصولات مایع: محل تولید و نیز تکنولوژی به کار رفته در تولید محصولات مایع، سیستم و تجهیزات مورد استفاده، تولید و ثبات ترکیبات فعال در محصولات مایع را تضمین می کند.

محصولات پودری: تجهیزات تولید برای مخلوط کردن و همگن سازی ترکیبات پودری با دقت انتخاب شده و کنترل خروجی بر دقت وزن، و همگن شدن ثابت تمرکز دارد.

لازم به ذکر است گواهینامه های این شرکت کاملا معتبر بوده و توسط شرکت بین المللی Bureau Veritas صادر می شود و در حقیقت ضمانتی بر کیفیت بالای محصولات و خدمات و ارتقاء مستمر آنها می باشد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.