بهترین مکمل افزایش وزن داروخانه ای کدام است؟

۱,۳۳۶

بهترین مکمل افزایش وزن داروخانه ای رو شاید بشه گفت باید از میون گینرها انتخاب کرد. گینرها به خوبی افزایش وزن برای شما میارن و می تونن حجم شما رو افزایش بدن و شما می‌توانید به راحتی خرید مکمل مورد نظر خود را از داروخانه اینترنتی مثبت سبز انجام دهید.

مکمل افزایش وزن داروخانه ای

خیلی از افراد ضعیف جثه و لاغر اندام برای پر کردن حجم عضلاتشون و افزایش حجم اندام، نیاز به افزایش کالری بدن دارن، این افزایش وزن اگه به صورت خودسرانه و با خوردن غذاهای پرکالری همراه باشه می تونه صدمات جبران ناپذیری به بدن بزنه.

گینر و افزایش وزن

بهترین مکمل افزایش وزن گینرها هستن، گینر به مکمل هایی گفته می شن که که از ذخایر پروتئین، کربوهیدرات، اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری، مواد معدنی و ویتامین ها برخوردارن. گینری خوب است که از پروتئین های باکیفیت تر مثل پروتئین وی تشکیل شده باشه همچنین کربو هیدرات بکار رفته توی اون سریع هضم شه و تنوع آمینو اسیدها و ویتامین ها در اون زیاد باشه.

بهتره در طول دوره های افزایش وزن، از گینر ها با وزن بالا استفاده کنین و یا حداقل دو مکمل گینر سبک وزن برای خودتون تهیه کنین.

هر مقدار نسبت کربوهیدرات به پروتئین در یک گینر بیشتر باشه، کیفیت عضله سازی اون کمتر می شه ولی در عوض وزن بیشتری رو به شما می ده؛ اگه خیلی کمبود وزن دارین، از محصولات با کربوهیدرات بالا استفاده کنین؛ اما اگر می خواین کمی به وزن خودتون اضافه کنین و بیشتر به بهبود کیفیت عضلات بپردازین، از مکملی با درصد پروتئین بیشتر استفاده کنین.

نکته مهم

افزایش دهنده های وزن در گذشته فقط قند و چربی ترکیب شده بودن که مقدار بسیار زیادی کالری به همراه داشتن.

متاسفانه برخی از مصرف کنندگان ناآگاه اقدام به مصرف این محصولات کردن که مسلما مصرف این مقدار قند و چربی نشانه های خوبی برای بدن نداره.

افزایش دهنده های وزن همگی مکمل های غذایی با مقدار بالایی کالری هستن. پیشنهاد می شه برای خرید این محصولات اونهایی که دارای پروتئین با کیفیت بالا، کربوهیدرات و چربی قابل قبول هستن، رو انتخاب کنین.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.