خرید مکمل بدنسازی اورجینال

۲۶۶

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

خرید مکمل بدنسازی اورجینال نسبت به مکمل‌های نامعتبر، حتی اگر گرانتر هم باشند، امریست عقلانی. همانطور که  می‌دانید ورزشکاران بسیاری بواسطه نیاز جسمانی که دارند روی به مصرف انواع مکمل‌های ورزشی آورده‌اند.

خرید مکمل بدنسازی اورجینال چرا به صرفه است؟

اگر شما مکمل بدنسازی اورجینال تهیه کنید دیگر مجبور نخواهید بود تا بودجه بالایی را صرف خرید مواد غذایی نمایید و با مکمل‌های موجود می‌توانید به نتیجه مطلوب دست یابید.

نقش مکمل های بدنسازی در کنار مواد غذایی

درست است که هیچ مواد خوراکی را نمی‌توان با مواد غذایی سالم و تازه مقایسه کرد، اما ورزشکاران حرفه‌ای به دلیل حجم بالای مواد خوراکی که باید دریافت کنند، به لحاظ هزینه مناسب است تا از مکمل‌ها استفاده کنند.

بنابراین مکمل‌ها در کنار وعده‌های غذایی مناسب باعث رشد عضلات خواهند شد. مکمل بدنسازی (مکمل غذایی) معمولاً توسط افرادی که ورزش‌ می‌کنند یا به نوعی درگیر رشته بدنسازی هستند مورد استفاده قرار‌ می‌گیرند.

‌این مکمل‌ها معمولاً برای رسیدن به اهداف مختلفی مورد مصرف قرار می‌گیرند از جمله  می‌توان به مکمل افزایش وزن (گینر)، مکمل کاهش وزن (چربی سوز) ، مکمل‌های افزایش عملکرد ورزشی (مکمل پمپ) و مکمل ریکاوری، مکمل پروتئین، مکمل کراتین و … اشاره کرد.

همچنین افراد روزانه مکمل‌های مختلفی مانند کراتین، اسیدهای آمینه شاخه دار، گلوتامین و پروهورمون و … استفاده‌ می‌کنند که بایستی در اصالت آنها نیز دقت لازم را به خرج داد.

بعضی از مکمل‌ها به صورت جداگانه و بعضی دیگر به صورت ترکیبی (دوره مکمل بدنسازی) مورد استفاده بدنسازان قرار‌ می‌گیرند.

نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد ‌این است که مکمل بدنسازی به ورزشکار کمک می‌کند که به گسترش عضلات بخش‌های مختلف بدن خود بپردازد و البته در کنار ‌این مسئله بدنساز باید تغذیه مناسب، تمرین مناسب و استراحت کافی در زمان ریکاوری داشته باشد تا بتواند به اهداف خود برسد.

در مورد مکمل بدنسازی علاوه بر اورجینال بودن مکمل، زمان مناسب مصرف و مقدار مصرف آن نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است به همین دلیل است که ورزشکاران باید از علم روز بدنسازی و پرورش اندام بر خوردار باشند.

چطور مکمل بدنسازی اورجینال را تشخیص دهیم؟

اولین اقدام برای خرید مکمل بدنسازی اورجینال‌ این است که شما به خوبی دقت کنید، زیرا محصولات نامعتبر در بسته بندی، فونت نوشتاری، رنگ بندی، کیفیت برچسب و سایر موارد نیز کیفیت کافی را ندارند و حتی با نگاه کردن هم در بسیاری موارد می‌توان تشخیص داد.

خرید مکمل بدنسازی اورجینال

نکات کلیدی در خرید مکمل بدنسازی اورجینال

اغلب مکمل‌هایی که تاریخ انقضای آن‌ها با جوهر قرمز چاپ شده‌اند، احتمال تقلبی بودن در آنها بیشتر است.

پودر مکمل‌ها باید یکدست و یکرنگ باشند. (البته برخی مکمل‌های اصل دارای دانه‌های رنگی هستند مثلا یک پودر شکلاتی دارای دانه‌های سفید رنگ هم هست.)

وجود دانه‌های رنگی در بین پودر نشانه تقلبی بودن است .

مکمل‌ها بایستی بوی خوش و مطبوعی داشته باشند.

مقداری از مکمل را کف دست ریخته و کمی ‌نمناک کنید تا چسبندگی فوق العاده‌ ایجاد کرده و پودر با مالش دست به شکل گلوله گلوله درآید .

چنانچه مقداری از پودر را در دهان بگذارید هر چه مقدار چسبندگی بیشتر باشد نشانه کیفیت بالای آن است .

پودرهای وی ۱۰۰ درصد نباید شیرین باشند و فقط طعم دار هستند .

اغلب شرکت‌های مطرح بر روی پلمپ درب قوطی‌ها آرم شرکت را درج می‌کنند و عدم وجود آرم ( نه همه شرکت‌ها ) احتمال تقلبی بودن مکمل را بالا می‌برد.

پلمپ درب را از کناره‌ها با دست لمس کنید در صورت پلمپ بودن، درب باید کاملا محکم باشد. ضمنا پوشش آلومینیومی درپوش مکمل‌ها باید تمیز و شکیل بسته‌بندی شده باشد. معمولاً پوشش آلومینیومی، دارای نام برند و شرکتی است که محصول مرتبط با آن را خریداری کرده‌اید؛ اگر این شرایط را نداشت، بدانید که یا کیفیت پایینی دارد یا کاملاً تقلبی است.

پلمپ درب قوطی باید پلمپ بادی باشد و هنگام باز کردن پلمپ از کناره‌ها به راحتی از قوطی جدا نشود و دارای چسبندگی فوق العاده در کناره‌ها باشد.

باز هم ‌این مورد در مورد همه مارک‌ها صدق نمی کند و وجود آن هم دلیل بر تقلبی نبودن محصول نیست .

پلاستیک قوطی نباید از جنس شفاف باشد بلکه باید رنگ دار بوده و داخل قوطی و محتوی آن پیدا نباشدT برای‌ این منظور سر و ته قوطی را بررسی کنید.

دیگر نکات ضروری حین خرید مکمل بدنسازی اورجینال

قوطی‌های دارای پلمپ زیپی باید به صورت یک دست پلمپ شده باشند و در قسمت پلمپ زدگی وجود نداشته باشد .

اغلب مارک‌های معتبر موجود آرم شرکت را به صورت برجسته بر روی درب قوطی درج کرده‌اند

مکمل‌های خود را در محلی که خریداری کرده‌اید باز کرده و تست کنید تا به محض رویت علایم غیر طبیعی کالا را مرجوع کنید .

تشخیص مکمل‌های چینی از نمونه اصل آن‌ها اغلب بسیار دشوار است و تنها با کنار قرار دادن تعدادی از آن‌ها می‌توان پی به وجود اختلاف در نحوه بسته بندی و تقلبی بودن آنها برد و البته تجریه شخصی هم در این زمینه کارساز است.

مکمل‌های سطلی موجود در بازار اغلب تقلبی و تولیدات زیر زمینی هستند در خرید آن‌ها نهایت دقت را به عمل آورید و نمونه خریداری شده را با نمونه موجود در سایت شرکت مطابقت دهید و بدانید که دیگر ‌این مکمل‌های سطلی دارای درب‌های معمولی نیستند و نمونه‌ آن‌ها را می‌توانید در تبلیغات نمایندگی‌های معتبر در هفته نامه‌ها و روزنامه‌ها و مجلات مشاهده کنید

کوچیک یا بزرگ بودن بسته بندی نسبت به محصول اصلی نیز یکی دیگر از نکاتی است که در طول خرید مکمل بدنسازی اورجینال باید دقت داشته باشید.

طول، عرض ، اندازه، سایز و وزن محصول نباید با نمونه اصلی متفاوت باشد .

کم یا زیاد بودن تصاویر روی محصول

رنگ‌ها، طرح‌ها و برچسب‌های روی محصول باید با عکس مکمل بدنسازی اورجینال مطاقبت داشته باشد .

جنس بسته بندی مکمل‌های کیسه‌ای از پلاستیک است و به هیچ وجه در ساخت آنها از کاغذ استفاده نمی شود.

توصیه پایانی مجله مثبت سبز

به هنگام خرید مکمل بدنسازی اصل اگر یک نمونه از محصول اصل را در گذشنه استفاده کردید و بسته آن را دارید حتما به همراه خودد ببرید یا یک عکس از آن بهمراه داشته باشید.

مشخصات ظاهری از قبیل رنگ نوشتار، فونت، جای نوشته‌ها، برچسب‌ها و هولوگرام را با نمونه جدید مطابقت قرار دهید و از همه مهتر‌ اینکه از مراکز معتبر از جمله داروخانه آنلاین خرید کنید تا امکان پیگیری و مرجوع کالا را داشته باشید.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 2 =