در مورد لاغری با اسلیم مکس چه می دانید؟

۲۳۵

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

یکی از محصولاتی که این روزها بحث پیرامون فواید آن زیاد است، بررسی لاغری با اسلیم مکس است. کپسول اسلیم مکس از برند قائم دارو محصولی است که جهت لاغری و کاهش توده چربی بدن استفاده می‌شود.

معضلی به نام چاقی

هر وزن غیر متناسب و غیر ایده آل را چاقی می نامند. چاقی به بیماری گفته می شود که در آن مقدار زیادی چربی در بدن ذخیره شده باشد. افزایش چربی شکم، به طور مستقل با خطر ابتلا به بیماری قلبی را ارتباط دارد. ذخیره اصلی انرژی بدن، چربی است. اگر انرژی دریافتی بیش از انرژی ای باشد که به مصرف می‌رسد، افزایش بافت چربی، گریزناپذیر خواهد بود.

اضافه وزن و چاقی عامل مهم خطرساز و تهدید کننده بیماری‌های غیرواگیر از جمله بیماری‌های قلبی – عروقی مانند سکته قلبی و مغزی، دیابت نوع دو و برخی سرطان‌ها هستند. چاقی افزایش توده چربی بدن در اندازه‌ای است که سلامت را با خطر مواجه کند.

چه عللی باعث چاقی می‌شوند؟

مصرف غذاهای پرانرژی مانند مواد قندی و چربی‌ها و پرخوری و بی‌علاقگی به میوه‌ها و سبزی‌ها، کم تحرکی، افرادی که با افزایش سن، کم تحرک هستند و بیشتر می‌خوابند و بالطبع نیاز به انرژی کمتری دارند، اما دریافت انرژی یعنی مواد غذایی را که مصرف می‌کنند به مقدار لازم کاهش نمی‌دهند، بیماری‌هایی که سبب کاهش فعالیت می‌شوند مانند بیماری‌های استخوانی مفصلی و آرتروز، اختلال در فعالیت برخی از غدد داخلی بدن مانند کم کاری غده تیروئید و زمینه ارثی چاقی از مهم‌ترین دلایل چاقی هستند.

چاقی مفرط ناشی از غدد درون ریز، چاقی مفرط ناشی از ترموژنتیک، چاقی عصبی، چاقی مفرط ناشی از تغذیه و… از اصلی‌ترین علت‌های چاقی به شمار می‌آید.

در مورد لاغری با اسلیم مکس چه می دانید؟

دیابت دردسر بزرگ چاقی

چاقی عامل اصلی ایجاد دیابت نوع دو است، زیرا افزایش چربی باعث افزایش مقاومت بدن به اثر هورمون انسولین می‌شود. لذا این هورمون نمی‌تواند با مقادیر نرمال قبلی، وظیفه  خود را که کنترل قند خون است، به درستی انجام دهد و قند خون بالا می‌رود که خود یکی از عوامل مهم خطر برای سلامتی فرد است.

لاغری با اسلیم مکس

کپسول اسلیم مکس به دلیل خاصیت ترموژنیک و افزایش دهنده متابولیسم چربی‌ها می‌تواند در کاهش وزن مؤثر باشد. خاصیت ترموژنیک مربوط به تولید گرما در اثر افزایش متابولیسم مواد غذایی است. ترکیبات مؤثر موجود در این فرآورده از جمله اپی گالوکانشین گالات، از بین برنده فوق‌العاده چربی‌های اضافی بدن شده و مانع از تجمع آنها در بافت‌ها می‌شود، به این ترتیب که با مهار فعالیت آنزیم COMT باعث بالا رفتن غلظت کاتکول آمین‌ها در سیتوزول سلول‌ها شده و باعث افزایش سوخت و ساز آنها در بدن می‌شود.

فلاونوئیددهای موجود در این محصول دارای اثر مهاری بر روی آنزیم‌های لیپوژناز از جمله استیل کوآکربوکسیلاز و فتی اسید سنتاز است. در نتیجه از سنتز اسیدهای چرب در بدن جلوگیری می‌کند و چربی‌های خون را کاهش می‌دهد. ضمناً از جذب چربی در روده پیشگیری می‌نماید.

داروی اسلیم مکس قادر است با کاهش متابولیسم کربوهیدرات‌ها و در نتیجه کاهش جذب روده‌ای گلوکز به کاهش وزن افراد کمک نماید. اسلیم مکس از طریق فعالیت آنزیم آمیلاز بزاق و روده (آنزیم مسئول هضم نشاسته) باعث می‌شود نشاسته با سرعت بسیار آهسته‌ای شکسته شود. در نتیجه قند خون با سرعت کمتری بالا می‌رود. همچنین این دارو قادر است با کاهش جذب روده‌ای گلوکز و چربی از تجمع آنها در بدن جلوگیری کرده و باعث کاهش وزن در افراد چاق می‌شود.

از دیگر اثرات مفید این دارو که در پی مصرف آن علاوه بر لاغر کنندگی بروز می‌کند. خاصیت آنتی‌اکسیدانی، آرام‌بخشی، جلوگیری از بروز فشار خون بالا، بیماری‌های قلبی و عروقی کاهش کلسترول بد خون و افزایش کلسترول خوب و استحکام دندان‌ها می‌شود.

چگونگی لاغری با اسلیم مکس

کپسول اسلیم مکس قائم دارو با دارا بودن عصاره گیاهانی مانند تخم کرفس، رازیانه، عصاره زیره سبز و کاسنی، با افزایش سوخت و ساز بدن در کاهش وزن موثر است. اسلیم مکس علاوه بر کاهش اشتها از جذب چربی در روده نیز جلوگیری می کند.

تخم کرفس موثر بر لاغری با اسلیم مکس

کرفس یکی از غذاهای مغذی برای کاهش وزن است زیرا کالری کمی دارد. جوشاندن تخم کرفس در آب و سپس نوشیدن نصف فنجان این چای روزانه می‌تواند مواد مغذی حیاتی بدن را تأمین کرده و متابولیسم چربی را افزایش دهد.

تاثیر زیره روی لاغری با اسلیم مکس

مصرف زیره سیاه در برخی از افراد ممکن است تا حدودی باعث لاغری شود که برحسب شرایط بدنی افراد، اثر دهی این گیاه متفاوت است. اگرچه استفاده از زیره سیاه در برخی از افراد تا حدودی باعث لاغری می‌شود ولی این مسئله برای همه عمومیت ندارد و ممکن است در برخی افراد جواب بدهد و برخی دیگر نه. البته این مسئله در خصوص دیگر گیاهان اسانس دار مثل رازیانه، زیره سبز و… هم صدق می‌کند.

در نهایت این که به افرادی هم که تمایل به مصرف عرق زیره سبز دارند، توصیه می‌شود عرق زیره سبز را از محل‌های معتبری که عرقیات گیاهی با بسته‌بندی‌های مناسب و نام و نشان استاندارد عرضه می‌شود، تهیه کنند و این را بدانید که مصرف عرقیات تأثیری در کاهش اشتها ندارد چون عرقیات گیاهی مخلوط اسانس با آب هستند که اسانس موجود در آن به دلیل اینکه باعث تحریک معده و به دنبال آن ترشح بیشتر آنزیم‌ها می‌شوند، اشتهاآور هستند.

در مورد لاغری با اسلیم مکس چه می دانید؟

فواید کاسنی برای سلامتی

لاغری با اسلیم مکس به دلیل محتویات آن بخصوص کاسنی است. کاسنی دارای بسیاری از ویتامین‌ها و مواد معدنی مانند عناصر روی، منیزیم، منگنز، کلسیم، اسیدفولیک، آهن و پتاسیم است که همگی برای بدن ضروری و مفید هستند. همان‌طور که گفته شد عرق کاسنی در درمان لک و جوش بسیار مؤثر است.

عرق کاسنی طبع سردی دارد که با مصرف آن طبع فرد معتدل شده و جوش‌های ناشی از گرمی درمان می‌شوند. بسیاری از جوش‌ها با به هم ریختن تنظیم هورمونی بدن ایجاد می‌گردند. کبد وظیفه تنظیم هورمون‌ها را در بدن به عهده دارد که با اختلال عملکرد کبد مشکلات بسیاری از جمله اختلال هورمونی به وجود می‌آید. عرق کاسنی با دفع صفرا از بدن و بهبود عملکرد کبد، زمینه را برای تنظیم هورمون‌ها و نابودی جوش‌های ناشی از آن فراهم می‌کند.

کاهش وزن از فواید عرق کاسنی

کاسنی دارای فروکتوز و فیبر طبیعی است و همین فیبر موجود در کاسنی نقش مؤثری در حرکات روده و درمان یبوست دارد و به کاهش وزن نیز کمک زیادی می‌کند. گرلین یا هورمون گرسنگی، سبب می‌شود که بیشتر غذا بخورید. مصرف کاسنی و فیبر آن باعث می‌شود که ترشح این هورمون کاهش یابد و پرخوری را کنترل کند. در نتیجه به دلیل احساس سیری که در اثر مصرف کاسنی ایجاد می‌شود، غذای کمتری خورده و کاهش وزن خواهید داشت.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.