مکمل Growth Factor-9 یا فاکتور رشد 9 چیست؟

۵۸

طبق این مطلب از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز مکمل Growth Factor-9 یا فاکتور رشد 9 برای گروهی از پروتین های بدن به کار برده می شه که موجب تکثیر و تمایز سلولی می شن؛ این پروتئین ها، برای تنظیم فرآیندهای سلولی گوناگون وجود دارن!

فاکتور رشد مترادف با واژه دیگری به نام Cytokine (سایتوکین) به کار برده می شه؛ سایتوکین ها پپتید هایی هستن که با سلول های خونی و ایمنی در ارتباطن اما پژوهش های جدید نشون داده که توی سلول های دیگه هم ساخته می شن. برخی سایتوکین ها مثل G-CSF و GM-CSF به عنوان فاکتورهای رشد عمل می کنن و برخی موجب مرگ سلولی برنامه ریزی شده (آپاپتوسیز) می شن.

مکمل Growth Factor-9

بیشتر فاکتور های رشد، موضعی ساخته می شن و موضعی هم عمل می کنن. همه فاکتور های رشد گیرنده های غشایی دارن. اگر چه همه این پپتیدها رو فاکتور رشد می دونن، اما آثار بیولوژیکی ختلفی از خودشون به جا میذارن! برخی موجب تکثیر و تمایز سلولی می شن. گروهی، تنها موجب تمایز سلولی می شن و دسته ای روی فرآیند های زنده موندنی و مرگ سلولی اثر میذارن!

مکمل Growth Factor-9 یا فاکتور رشد 9 چگونه عمل می کند؟

تستسترون و هورمون رشد GH) TestroVax) و Growth Factor-9  دو هورمون اصلی آنابولیکی هستن که علاوه بر کمک به از بین رفتن چرب های بدن، باعث شکل گرفتن ماهیچه های بزرگ تر و نیرومندتر می شن. بنابراین بالا بردن سطح این دو هورمون تا بیشترین میزان طبیعی، نقش فزاینده ای توی ایجاد ماهیچه های درشت تر، قوی تر و هیکلی با حجم توده های بدون چربی کمتر ایفا می کنه.

این مکمل از لحاظ بالینی این امکان رو داره تا تولید hGH رو توی بدن هر فرد تقویت کنه و سطح اون رو به طور میانگین در حدود 682% زیاد کنه. وجه تمایز این محصول اینکه برخلاف مواد تزریقی مصنوعی، محصول GF9 یه مکمل غذاییه که سطح میزان رشد هورمون های انسانی رو با تغذیه کردن غده هیپوفیز GF9 بالا می بره، همچنین عملکرد غده هیپوفیز رو تشویق می کنه که این امر باعث افزایش میزان هورمون های رشد جوان می شه.

مکمل Growth Factor-9 یا فاکتور رشد 9 چیست؟

نحوه مصرف مکمل Growth Factor-9 یا فاکتور رشد 9

بر خلاف تزریق کردن هورمون رشد مصنوعی به بدن، قرص های GF9 باید با شکم خالی مصرف بشن و این به این معنی که شما یا باید قرص رو به عنوان اولین خوراکی صبح ها میل کنین و بعد از اون به مدت دو ساعت چیزی نخورین و یا اینکه قرص رو شب ها با فاصله حداقل دو ساعته از آخرین غذا قبل از خواب نوش جان کنین.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.