معرفی چند نمونه مکمل بدنسازی ایرانی

1,160

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

از آنجایی که مصرف مکمل بدنسازی برای خیلی از افراد ورزشکار در اولویت است، در این مطلب از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز به معرفی چند نمونه مکمل بدنسازی ایرانی خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

بهترین مکمل های ایرانی کدامند؟

نام آشناترین و آزمون پس داده ترین انواع مکمل بدنسازی ایرانی شامل برندهای اپکس، کارن، دوبیس، ژن استار و… می‌شود. لازم به ذکر است که نام دیگر برند کارن، pnc است.

چرا برند ایرانی بخریم؟

مکمل های ایرانی البته مکمل‌های مرغوب و نام آشنا برای یک ورزشکار ایرانی از هر لحاظ بهتر است. یکی از مهم‌ترین این فواید قیمت کمتر نسبت به نمونه های خارجی است.

ما منکر خوب بودن برخی محصولات از برندهای خوب خارجی نیستیم، اما با توجه به قیمت بالای این محصولات، امکان در دسترس بودن نمونه‌های تقلبی زیاد است. از این روی یک مکمل مرغوب داخلی از هر مکمل تقلبی قطعا بهتر خواهد بود.

علاوه بر اصالت کالا و قیمت، مکمل بدنسازی ایرانی قطعا سازگاری بیشتری با بدن ورزشکاران ایرانی با توجه به شرایط تغذیه و آب و هوا خواهد داشت.

معرفی چند نمونه مکمل بدنسازی ایرانی

معرفی چند مکمل بدنسازی مرغوب

با توجه به اینکه تقاضا برای مکمل‌های داخلی البته از نوع مرغوب آن روز به روز در حال افزایش است. ما نیز قصد داریم محبوب‌ترین و پر فروش‌ترین این محصولات را به شما عزیزان معرفی کنیم.

پودر مس فکتور اپکس

پودر مس فکتور اپکس حاوی ۴۳۰۰ میلی‌‍گرم بی سی ای ای، ۲۰۰۰ میلی‌گرم گلوتامین و ۱۰۰۰ میلی‌گرم آرژنین در هر سروینگ است.

گروهی از آمینو اسیدها به نام آمینو اسیدهای شاخه دار (Branched-Chain Amino Acids) یا BCAA هستند که تاثیرات بسیار زیادی در حجم ماهیچه ها، قدرت بدنی، چربی سوزی و عملکرد ورزشی شما خواهند داشت.

مصرف بی سی ای ای پس از ورزش شدید به عضلات کمک می‌کند و به شما نیروی تازه می‌دهد برای ادامه تمرینات، همچنین باعث کاهش آسیب رسیدن به ماهیچه‌‌ها می‌شود. BCAA بیشترین سهم در ترکیبات مس فکتور اپکس را دارد.

قرص سوپر آمینو اپکس (Apex Super Amino)

قرص سوپر آمینو اپکس از پروتئین‌هایی با ارزش کیفی بالا که حاوی اسیدهای آمینه ضروری و اسیدهای آمینه شاخه دار است تشکیل شده. آمینو اسیدهای شاخه دار بر خلاف دیگر اسیدهای آمینه که ابتدا توسط کبد متابولیزه می‌شوند می‌توانند مستقیما توسط سلول‌های عضلانی مورد استفاده قرار گیرند.

جلوگیری از تحلیل بافت‌های عضلانی در اثر ورزش و استرس، جبران کمبود پروتئین بدن در شرایط سخت و بیماری‌ها، کمک به افزایش استقامت و بارتوانی عضلات و افزایش حجم و توده عضلانی ورزشکاران از ویژگی‌های این محصول است.

پودر کربوهیدرات کربو بلاست اپکس

این محصول یک مکمل پیشرفته ورزشی و یک مکمل بدنسازی ایرانی بوده که حاوی مخلوط متعادل و متناسبی از کربوهیدارت‌های ساده و مرکب از جمله دکستروز و قند‌های واسطه تجزیه نشاسته است. مصرف کربوبلاست بلافاصله پس از تمرین، سرعت تولید مجدد گلیکوژن عضلانی را افزایش می‌دهد.

قرص آمینو وی ۴۶۰۰ کارن

مکمل کارن از مکمل‌های با کیفیت و پر طرفدار در بین ورزشکاران است. قرص آمینو وی ۴۶۰۰ کارن دو دو مدل شکلاتی و بدون طعم به بازار عرضه شده است.

آمینو وی ۴۶۰۰ بهترین منبع اسیدهای آمینه ضروری، غیر ضروری و اسید‌های آمینه شاخه دار با ارزش غذایی بالا است و در دوره سنگین ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معرفی چند نمونه مکمل بدنسازی ایرانی

کپسول بتا آلانین کارن

بتا آلانین کارن یک مکمل بدنسازی ایرانی است که باعث افزایش کارنوزین داخل سلولی و همچنین افزایش قدرت عضلانی بدن می‌شود. این محصول خستگی را کاهش داده و آن را به تعویق می‌اندازد.

بتا آلانین کارن مقاومت هوازی و قدرت ماهیچه‌ای بدن را افزایش داده و هم چنین حجم ماهیچه‌های ضعیف و مقاومت غیرهوازی را افزایش می‌دهد.

پیور پروتئین کارن

این محصول حاوی پروتئین، ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن بوده و قابل استفاده در شرایطی که بدن نیاز به دریافت پروتئین اضافه دارد مانند سوختگی‌ها، تروما، سرطان، سو تغذیه و قبل یا بعد از جراحی است.

کپسول ال کارنیتین دوبیس یک مکمل بدنسازی ایرانی

پیشگیری و درمان کوفتگی و دردهای عضلانی پس از انجام فعالیت‌های بدنی شدید، کمک به درمان بیماری‌های کبدی و کرامپ عضلانی در بزرگسالان، کمک به اکسیداسیون اسیدهای چرب و چربی سوزی، تاخیر در بروز خستگی در ورزش‌های هوازی، کمک به درمان چاقی و کبد چرب و همچنین بهبود عملکرد قلب از ویژگی‌های کپسول ال کارنتین دوبیس است.

مس بیس دوبیس

مکمل بدنسازی ایرانی مس بیس دوبیس مخصوص افزایش وزن و افزایش حجم عضلات است. مکمل‌های افزایش وزن، با ترکیب پروتئین زیاد، چربی کم و میزان متوسط کالری که از کربوهیدرات‌ها تامین می‌شود؛ تشکیل شده‌اند.

کربوهیدرات ۶۰ درصدی موجود در مس بیس منجر به افزایش ذخایر گلیکوژن عضلات و افزایش انرژی ورزشکار گردیده همچنین از افت قند خون ورزشکاران جلوگیری می‌نماید.

سطح آمینو اسیدهای خون پس از مصرف مس بیس به دلیل داشتن پروتئین وی ۳۰ درصدی، بالا می‌رود. عضلات، پروتئین مورد نیاز خود را سریع‌تر دریافت کرده و تسریع در حجیم شدن ماهیچه‌ها را به دنبال خواهد داشت.

پروتئین کازئین نوتریمد (Nutremed Protein Casein)

مکمل پروتئین کازئین یکی از دو پروتئین و اصلی‌ترین پروتئین موجود در شیر است. این پروتئین ۸۰% شیر گاو را تشکیل می‌دهد و ۲۰% باقی‌مانده آن پروتئین وی است.

پروتئین کازئین موجود در شیر از طریق اولترا فیلتراسیون استخراج شده و هیچ ماده شیمیایی در آن استفاده نشده است.

نتیجه این فرایند افزایش میزان پپتید های بیو اکتیو شیر است که از وظایف ایمنی پشتیبانی می‌کنند و منجر به رشد ماهیچه ها می‌شوند.

قرص آمینو وی ۲۲۲۲ دوبیس (Doobis Amino Whey 2222)

جبران کمبود پروتئین بدن و درمان سوء تغذیه، جلوگیری از تخریب عضلات پس از تمرین، کمک به سنتز پروتئین در عضلات و رشد عضلات و افزایش انرژی از ویژگی‌های این محصول است.

قرص آمینو وی ۲۲۲۲ دوبیس حاوی اسید آمینوهای ضروی و ال کارنتین و ۱۰۰ درصد مخلوط پروتئین‌های وی است.

کپسول ۵۰۰ میلی گرمی آنتی فت دوبیس

این مکمل بدنسازی در واقع گردآوری آوری تمامی مکمل‌های طبیعی و مفید برای کاهش بافت چربی بدن شماست که همگی در یک مکمل با نام آنتی فت قرار گرفته است. مکمل آنتی فت شامل چای سبز، قهوه، فلفل، آکاسیا، اسکوتلاریا، CLA، کافئین، کلسیم، کرومیم، ال کارنیتین است.

کپسول ۵۰۰ میلی‌گرمی آنتی فت دوبیس یکی از معدود مکمل‌هایی است که تنها چند روز پس از مصرف، اثربخشی آن را در بدنتان با کاهش محسوس بافت چربی کاملا حس می‌کنید. در کل، مکمل آنتی فت، به دلیل عملکرد و تاثیرگذاری بسیار بالا و سریع، مناسب افرادی است که در کوتاه مدت و ظرف چند روز نیاز به کاهش بافت چربی و کم کردن وزن دارند.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.