معرفی مکمل های عضله ساز

۲۳

یکی از اصلی ترین اهداف ورزشکاران حرفه ای و مبتدی عضله سازی و داشتن اندامی ماهیچه ای می باشد. برای دستیابی به این مقصود پزشکان و همچنین اساتید ورزشی راه کارهایی را نظیر استفاده از رژیم غذایی مناسب و مصرف مکمل های عضله ساز ارائه می دهند.

در این مقاله سعی بر آن داریم تا با معرفی یک مرجع معتبر برای تهیه انواع مکمل های عضله ساز، شما ورزشکاران عزیز را از دغدغه اورجینال بودن محصول نجات داده و اطمینان خاطر دهیم که با مراجعه به سایت داروخانه مثبت سبز بدون واسطه و در نهایت اطمینان می توانید هر یک از مکمل های ورزشی مورد نیاز خود را با تخفیفات ویژه خریداری نمایید.

معرفی مکمل های عضله ساز

در ادامه به معرفی چند نمونه از مکمل های عضله ساز می پردازیم.

کراتین

پودر عضله سازی کراتین + ویتامین C اپکس یکی از ده ها تنوع موجود در سایت می باشد. مصرف این پودر سبب افزایش توان و عضله سازی بیشتر گردیده و به سادگی با آب یا آب میوه مخلوط شده و ترکیبی خوش طعم خواهد شد

خواص و ویژگی

  • خاصیت آنتی اکسیدانی و از بین بردن رادیکال های آزاد ناشی از استرس
  • کاهش میزان لاکتیک اسید به منظور افزایش سنتز پروتئین عضلانی
  • افزایش حجم عضلات و ….

پروتئین وی اچ دی بی پی آی

این پروتئین از یک کمپانی معتبر بوده و علاوه بر شکل دهی به بافت ماهیچه، سبب ریکاوری مجدد بدن بعد از تمرینات سخت و طاقت فرسا می گردد.

مکمل های عضله ساز

خواص و ویژگی

  • حاوی پروتئین هیدرولیز شده به منظور جذب سریع آمینو اسید در بدن
  • دارای پروتئین زود جذب برای ساخت و حفظ بافت عضلانی
  • تهیه شده از اسیدهای آمینه و آمینو اسیدهای شاخ دار

قطع به یقین در یک مقاله نمی توان از تمامی پروتئین های عضله ساز نوشت اما یقین بدارید با مراجعه به داروخانه آنلاین مثبت سبز به راحتی خواهید توانست از تمامی آنها کسب اطلاع نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.