ترفندهای رشد سریع مو در کوتاه ترین زمان ممکن ترفندهای رشد سریع مو در کوتاه ترین زمان ممکن

خرید شانه و برس مناسب


0 790

خرید شانه و برس مناسب

شاید تا کنون به معقوله شانه کردن موهایتان کم توجه بوده اید و از اینکه چه نوع برسی مناسب با چه نوع موهایی می باشد، اطلاعات کافی ندارید. گاهی اوقات با عدم اطلاعات کافی سبب بروز مشکلاتی در پیرامون خود می شویم. پس بدانید با انتخاب نادرست برس شما می توانید سبب موخوره، ریزش مو، شکستگی مو و سایر مشکلات شوید.

در ادامه مطلب با مثبت سبز همراه باشید تا شما را در انتخاب و استفاده از برس متناسب با موهایتان یاری نماییم.

جنس

پلاستیکی

یکی از شانه هایی هایی که در بازار مشاهده می کنید از نوع پلاستیکی هستند. این برس ها به دلیل دارا بود لبه های تیز و برنده برای موهای شما مضر بوده و از عوامل اصلی در ایجاد موخوره محسوب می گردند.

چوبی

این مدل ضد الکتریسته ساکن بوده و می توانند به راحتی موها را بدون ایجاد گره شانه کنند. اغلب برای افرادی که موهای فر دارند این برس توصیه می گردد، زیرا با دندانه های نوک گرد و جدا از یکدیگر خود جلوگیری از باز شدن فر موها می کند و حالت وز شدگی نیز رخ نخواهد داد.

برس ایده آل

به برسی ایده آل و مناسب می گوییم که دارای موهای نرم و از جنس نایلونی باشد و همچنین قابل ارتجاع و انعطاف پذیری باشد، و نوک دانه های آن گرد و درشت باشد به طوری که به نرمی بین موها حرکت کند و حالت کشیدگی مو را نداشته باشد.

انواع برس و شانه همراه با کاربرد

 پهن

برس پهن و بزرگ برای موهای پرپشت بسیار کاربرد دارد، زیرا راحت تر آنها را صاف کرده و همچنین جلوگیری از وز شدگی و گره خوردگی موها می شود.

 حرارتی

به منظور سشوار راحت تر استفاده از آنها توصیه می گردد، زیرا به دلیل فلز بودن جنس آنها، حرارت را بیشتر جذب کرده و سریع تر موجب حالت پذیری موها می شوند.

 دندانه پهن

تا آنجا که می توانید موهای خیس را شانه نکنید، اما اگر اصرار داشتید سعی کنید از شانه و یا برس دندانه پهن استفاده نمایید، زیرا کمترین فشار را به موهای خیس و نم دار وارد می کند.

 تونل دار

این نوع علاوه بر تسریع در خشک کردن موها، به دلیل هوایی که از فضای داخل آن وارد موها می کند، موجب افزایش حجم و پف موها نیز می گردد.

مجله پزشکی مثبت سبز

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]

پست های مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :