مکمل CLA چیست و چه کاربردی دارد؟

0 965

در تحقیقات نشان داده شده که مکمل CLA باعث تقویت سرعت سوخت و ساز، رشد عضلانی، عملکرد سیستم ایمنی و آثار انسولین می شه این درحالی که همزمان کمک می کنه به کاهش سطح کلسترول و تری گلیسیریدها و همچنین از بین بردن چربی های شکم.

ماهیت مکمل سی ال ای چیست؟

CLA  فرم تغییر یافته LA یا همان اسید چرب امگا ۶ است. اسید چرب امگا ۶ از غذاهایی که می خوریم گرفته می شه؛  CLA هم در گوشت و لبنیات یافت می شه.
CLA آنتی اکسیدان، ضد سرطان و آنتی کاتابولیک خیلی قویه. همچنین سیستم ایمنی بدن رو ارتقا می ده. برخی از مواد موجود در CLA در چربی سوزی، ساخت و نگه داری عضلات نقش دارن .

دو نکته مهم

  • با توجه به اینکه نتایج مطالعات نشون می ده که CLA زمان لخته شدن خون رو افزایش می ده، بنابراین ممکنه در بیماری های خونریزی‌ دهنده و اختلالات خونی موجب مشکلاتی بشه. همچنین افرادی که قصد جراحی دارن بهتره از ۲ هفته قبل از جراحی، مصرف مکمل CLA رو قطع کنن.
  • CLA به عنوان یک کاهش دهنده چربی بدن شناخته شده و اغلب افراد برای کاهش میزان چربی ذخیره شده توی بدنشون، افزایش میزان متابولیسم و عضله سازی به مصرف این مکمل روی میارن درحالی که همه افراد مجاز به مصرف این نوع مکمل نیستن و نباید خودسرانه اونها رو مصرف کرد.

معرفی چند نمونه از مکمل CLA در داروخانه اینترنتی مثبت سبز

کپسول نرم سی ال ای کور ماسل فارم؛ با مصرف این محصول بدون کاهش افت ماهیچه ها، چربی های اضافه بدنتون رو از بین برده و بازیابی عضله هاتون رو بعد از تمرین شاهد باشین.

مکمل CLA چیست و چه کاربردی دارد؟

کپسول ژلاتینی سی ال ای کور پرفورمنس سلوکور

این محصول باعث افزایش اثر چربی سوزی و به حداکثر رسوندن نتایج تمرین می شه. این محصول باعث کاهش درصد چربی و حفظ حجم عضلات شما می شه.

کپسول سی ال ای اپتیموم نوتریشن

کپسول سی ال ای اپتیموم نوتریشن از محصولات چربی سوز بدون کافئینه که با افزایش متابولیسم بدن به کاهش میزان چربی و افزایش حجم عضلات بدن کمک می کنه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.