مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز
مجله مثبت سبز از گردهمایی نیروهای متخصص، پر انرژی و جوان تشکیل شده است که علاقمند به تحقیق و پژوهش در مسیر دستیابی به اطلاعات معتبر و بروز دنیا هستند

نحوه استفاده از پد زیر بغل ضد تعریق

نحوه استفاده از پد زیر بغل ضد تعریق

پد زیر بغل ضد تعریق از جمله راهکارهای خلاص شدن از شر تعریق زیاد و تبعات آن است. با اینکه تعریق از جمله راهکارهای بسیار خوب بدن برای دفع سموم و خنک نگه داشتن سطح پوست است اما این تعریق بخصوص در ناحیه زیر بغل علاوه بر شکل ناهنجار و مشکل زا، بوی بسیار بدی بخصوص در امکان عمومی ایجاد می کند.

واکنش طبیعی بدن در طول روز نسبت به عوامل متعددی نظیر گرما ، رطوبت هوا، استرس، فعالیت جسمانی، اختلالات عصبی و … منجر به تعریق بیش از حد بدن گردیده و این مشکلی است که تمامی افراد در طول شبانه روز با آن مواجه بوده و هریک برای حل آن معضل به شیوه ای متفاوت عمل می نمایند.

مشکل تعریق زیاد

خیلی از افراد هم به صورت ژنتیکی بیش از افراد دیگر دچار تعریق می شوند. این اتفاق در روزهای گرم تابستان بیشتر رخ می دهد. برای رفع این مشکل، اکثر افراد رو به سوی انواع محصولات ضدتعریق می آورند. از جمله این محصولات می توان به انواع اسپری های خوشبوکننده بدن، مام، دئودرانت، استیک ها و… اشاره نمود که در مقالات گوناگونی به شرح نحوه استفاده و تفاوت های این محصولات اشاره نمودیم.

اما گفتنی است که برای برخی افراد، بخصوص افرادی که ساعات زیادی را در بیرون از خانه می گذرانند، این محصولات پاسخ کافی و لازم را ندارد. شاید استفاده از این گونه محصولات بخصوص با روش استفاده صحیح مانع از پخش بوی بد گردد، اما خیس شدن لباس و نمو آن بخصوص در میان آقایان برطرف نمی گردد.

راهکار

برای این منظور بهتر است از پد زیر بغل ضد تعریق استفاده نموده و از آنها در زیر لباس خود بهره ببرید.گفتنی است که این پدهای یکبار و یا چند بار مصرف در فرم ها و اندازه ها و حتی رنگ ها و مدل های گوناگون در بازار موجود می باشد. شما می توانید با خرید هر بسته از پد زیر بغل ضد تعریق خیالی آسوده در حدود ۱۰ ساعت متوسط استفاده از این محصول داشته باشید.

این محصولات در انواع مرغوب غالبا از بیرون هیچ گونه نشانه ای ندارند و با یک چسب به لباس شما چسبیده می شوند و به راحتی هم موقع اتمام استفاده از لباس جدا می شوند. دقت نمایید که این پدها در طول روز از لباس شما جدا نمی گردد و هیچ گونه رطوبتی به بیرون از لباس درز نخواهد کرد. این محصولات بدون تداخل در روند طبیعی تعریق پوست، عرق را از سطح بدن جذب و خنثی نموده و در طول شبانه روز مشکل لکه های ناخواسته عرق در ناحیه زیر بغل را بدون ایجاد حساسیت برای پوست بدن، رفع می کنند.

برای لباس های آستین دار کل پد زیر بغل ضد تعریق را بر روی لباس خود نصب نمایید و برای لباس های آستین حلقه ای، پد را پس از نصف نمودن با قیچی مورد استفاده موثر قرار دهید.

مجله پزشکی مثبت سبز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.