مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز
مجله مثبت سبز از گردهمایی نیروهای متخصص، پر انرژی و جوان تشکیل شده است که علاقمند به تحقیق و پژوهش در مسیر دستیابی به اطلاعات معتبر و بروز دنیا هستند

نحوه راه رفتن با کفش پاشنه بلند

نحوه راه رفتن با کفش پاشنه بلند

نحوه راه رفتن با کفش پاشنه بلند از جمله ترفندهای آموختنی است که اکثر خانم ها باید آن را بیاموزند. اگر شما هم جز آن دسته از بانوانی هستید که به دلایل گوناگون برای مجالس یا روزهای عادی خود پوشیدن کفش پاشنه بلند را ترجیح می دهید و از عوارض آن ناآگاهید، ما در مثبت سبز، مطالعه مقاله ” عوارض کفش های پاشنه بلند” را و اگر چناچه در خرید کفش سر در گم هستید، خواندن مقاله ” نکاتی در مورد خرید کفش مناسب” را توصیه می کنیم.

اما اگر با تمام این تفاسیر تصمیم گرفته اید که کفش پاشنه بلند را برای یک شب یا چند ساعت و یا برای تمام روزها انتخاب کنید، بهتر است با ما تا پایان این مقاله همراه باشید تا با برخی از ترفندها در زمینه نحوه راه رفتن با کفش پاشنه بلند، بیشتر آشنا شوید.

قبل از هر چیز اطمینان یابید که کفش پاشنه بلند کاملا اندازه پای شما است. اگر کفشتان خیلی بزرگ باشد، این خطر وجود دارد که پای شما بلغزد و زمین بخورید، زیرا پای شما در این کفش سر می خورد. اگر هم کفش خیلی تنگ باشد، راحت نیست و شما به شکلی غیر طبیعی راه خواهید رفت.

و اما نکته اول:

اولین نکته این است که هنگامی که کفش پاشنه بلند پوشیده اید، قدم های کوتاه بردارید. اما دقت کنید که هرگز زانوهایتان خم نشود، استوار و محکم با قدم های کوتاه کوتاه راه بروید.

نکته دوم:

 

 

اول پاشنه و بعد پنجه را روی زمین قرار دهید. دقیقا بر عکس زمانی که کفش های اسپرت به پا دارید.

فراموش نکنید ابتدا از پای اول و جایگاهش کاملا مطلع گردید و سپس پای بعدی را بردارید.

نکته سوم:

صحیح راه رفتن در قانون کلی را بیاموزید، به این روش که حتما بدن، از گردن تا پا در یک راستا قرار گیرند. هنگامی که خط فرضی از نوک سر تا نوک پا را بتوان هنگام راه رفتن در یک راستا قرار داد، آسیب کمتری به بدن و استخوان ها خواهد رسید.

نکته چهارم:

 

 

شاید اصطلاح catwalk را شنیده باشید. روش راه رفتنی که در مورد مدل ها و مانکن ها بیشتر استفاده می شود. اما خوب است بدانید که آن ها برای آنکه کمترین خطا را بر روی صحنه مد داشته باشند، اینگونه راه می روند. پس شما هم سعی کنید وقتی کفش پاشنه بلند به پا دارید، روی یک خط فرضی قدم بردارید.

نکته پنجم:

حتما قبل از مراسمی خاص بخصوص اگر به پوشیدن کفش پاشنه بلند عادت ندارید، کفش خود را داخل خانه به پا کرده و با آن راه رفتن را تمرین کنید.

نکته آخر:

در آخر باید بیش از هر چیز اعتماد به نفس داشته باشید. اعتماد به نفس هنگام راه رفتن و نفس های دقیق و عمیق، می تواند به شما کمک کند.

مجله پزشکی مثبت سبز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.