مراحل خرید از داروخانه های اینترنتی

4904
خرید از داروخانه های اینترنتی
مراحل خرید از داروخانه های اینترنتی

مراحل خرید از داروخانه های اینترنتی

حتما تا کنون بارها و بارها به داروخانه مراجعه کرده اید و هر بار شاهد ازدحام جمعیت، صف طولانی نسخه، سر و صدای بیماران بوده اید. آیا تمایل دارید با خرید از داروخانه های اینترنتی دیگر برای دریافت نسخه و اقلام مصرفی یتان متحمل سختی و صرف زمان نباشید؟

با وجود زندگی های شلوغ، افراد همیشه دچار کمبود زمان هستند و به دنبال راهی می باشند تا بتوانند به راحتی احتیاجاتشان را برآورده کنند. با پیشرفت تکنولوژی و با توجه به اینترتی شدن بسیاری از مشاغل دسترسی به یک سری خدمات و امکانات راحت تر از گذشته شده است. یکی از این خدمات ایجاد داروخانه های اینترنتی است.

امروز در این مقاله به یک توضیح کامل از مراحل خرید از داروخانه های اینترنتی می پردازیم، تا امکان خرید برای تمامی کسانی که علاقمند و نیازمند استفاده از این خدمات هستند محیا گردد و با کسب آموزش بتوانند به راحتی از این خدمات بهره مند گردند.

مراحل انجام پروسه خرید

  1. ابتدا لازم است کاربران از طریق وارد کردن ایمیل خود به قسمت ثبت کاربر مشخصات خود را ثبت کنند. بعد از وارد کردن اطلاعات، سایت داروخانه یک تاییدیه از طریق ایمل برای شما ارسال می کند.
  2. در مرحله بعد شما برای خرید وارد صفحه اصلی و منوی ورود به حساب کاربری می شوید، و با وارد کردن پست الکترونیکی و رمز عبور به صفحه اصلی محصولات وارد می شوید.
  3. پس از جستجوی محصول مورد نیاز خود و یا انتخاب آن با استفاده از سرچ، صفحه اصلی محصول را پیدا می کنید. در این صفحه می توانید با مطالعه جزئیات و اطلاعات مربوط به کالای مورد نظر اطمینان خاطر از خرید خود پیدا کنید، و زمانیکه تصمیم به خرید قطعی گرفتید، پس از انتخاب تعداد، دکمه افزودن به سبد خرید را کلیک کنید.
  4. در این مرحله در ابتدای صفحه سمت راست، سبد پرداخت برای شما باز می شود و شما با کلیک بر روی پرداخت وارد صفحه ای می شوید که دارای دو آیتم می باشد، یکی مربوط به اعضای سایت و دیگری کاربر مهمان، افرادی که قبلا ثبت نام در سایت کرده اند وارد قسمت اعضای سایت گردند و افرادی که هنوز ثبت نام نکرده اند وارد قسمت کاربر مهمان شوند.
  5. در این بخش که دارای ۵ آیتم می باشد، برای انجام پروسه خرید نیازمند پر کردن فیلدهای هریک از مراحل به ترتیب زیر می باشید.
  6. مشخصات شما
  7. حمل و نقل
  8. خلاصه سفارش
  9. پرداخت
  10. پایان سفارش

شما کاربران عزیر با طی کردن مراحل فوق، می توانید با خیال آسوده و بدون صرف زمان و با هزینه کمتر به راحتی احتیاجات خود را برآورده سازید.

پس بدون درنگ و معطلی برای رفع نیازهای دارویی و بهداشتی روزمره خود، با فشار دادن یک کلیک از داروخانه آنلاین مثبت سبز بازدید فرمایید.

مجله پزشکی مثبت سبز

 

0 ratings 0/5
اشتراک
mm
عضو پر انرژی مثبت سبزه، یه آشپز درجه یک که هیچ کس توی ذوق و سلیقه اش شک نداره، کارشناسی مدیریت بازرگانی داره و متولد قلب پاییزه. اون حامی حیواناته و رابطه خیلی خوبی هم با افراد مسن داره.

نظر خود را درج فرمایید: