مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز
مجله مثبت سبز از گردهمایی نیروهای متخصص، پر انرژی و جوان تشکیل شده است که علاقمند به تحقیق و پژوهش در مسیر دستیابی به اطلاعات معتبر و بروز دنیا هستند

معرفی بهترین کرم ضد آفتاب ضد جوش

معرفی بهترین کرم ضد آفتاب ضد جوش

کرم ضد آفتاب ضد جوش محصولی است که جهت رفع نیاز پوستی افراد دارای پوست مستعد آکنه که به صورت روزانه مورد استفاده موثر قرار می گیرد.

استفاده از ضد آفتاب در تمام روزهای سال بخصوص تابستان، بسیار ضروری است. در حدی که متخصصان شدیدا توصیه می کنند که بدون ضد آفتاب هرگز از خانه خارج نشویم. در این میان برخی از افراد که پوست چرب دارند، برای خرید محصول مناسب سردرگم می شوند. کرم های ضد آفتاب گزینه چندان مناسبی برای پوست چرب به نظر نمی آیند. همان طور که می دانیم کرم ضد آفتاب معمولا حاوی مرطوب کننده بوده و محتوای چربی بالایی برای پوست چرب هستند و برای پوست چرب سنگین خواهند بود.

در سالیان اخیر ضد آفتاب های Oil Free روانه بازار شده اند که اگرچه کاملا فاقد چربی نیستند ولی به علت چربی بسیار پایین گزینه بسیار مناسبی برای پوست های چرب به حساب می آیند.

در ادامه مطلب یه چند نمونه خوب از کرم ضد آفتاب ضد جوش اشاره خواهیم نمود، محصولات ضد آفتابی که در این مجال به شما عزیزان معرفی می گردد، برای تمام پوست ها مناسب می باشد و علاوه بر ضد لک بودن و محافظت در برابر نور شدید خورشید، مرطوب کننده‌ های مناسبی هم برای آبرسانی به پوست‌های چرب، مختلط و مستعد آکنه محسوب می‌شوند:

فلویید ضد آفتاب هیسه اک ⁺SPF50 اوریاژ مناسب پوست های مختلط تا چرب:

معرفی بهترین کرم ضد آفتاب ضد جوش

این محصول با تنظیم ترشح چربی پوست از ایجاد جوش جلوگیری نموده و بعنوان یک مرطوب کننده از دهیدراته شدن پوست جلوگیری می کند.

امولسیون ضد آفتاب کلینانس ⁺SPF30 اون مناسب پوست‎های چرب:

معرفی بهترین کرم ضد آفتاب ضد جوش

این محصول با داشتن فیلترهای ارگانیک، شیمیایی و مینرال از پوست در برابر طیف وسیع اشعه UVA و UVB محافظت نموده و با داشتن ساختاری سبک و فاقد چربی مناسب پوست چرب و جوش‌ دار است. ضد التهاب و آنتی‌باکتریال بوده و همچنین ترشح چربی پوست را کنترل می نماید.

کرم ضد آفتاب الارو Ellaro SPF30 فاقد چربی:

معرفی بهترین کرم ضد آفتاب ضد جوش

کرم ضد آفتاب الارو SPF30 نیاز پوست به ضد آفتاب و کرم پودر را همزمان برطرف می کند. این کرم حاوی سالیسیلیک اسید است و مناسب پوست های مستعد آکنه و پوست های بسیار چرب می باشد.

کرم ضد آفتاب مولتی پروتکشن ⁺SPF50 دکتر ژیلا فاقد چربی:

معرفی بهترین کرم ضد آفتاب ضد جوش

کرم ضد آفتاب مولتی پروتکشن ⁺SPF50 دکتر ژیلا با ایجاد محافظت سه گانه در مقابل پرتوهای نور خورشید، پیری زودرس پوست و همچنین آلودگی های  محیطی، نقش مهمی ‎در حفظ جوانی و شادابی پوست ایفا می کند. این کرم علاوه بر جاذب های فیزیکی و شیمیایی گوناگون، حاوی ترکیباتی است که از طریق تاثیر بر روی مسیرهای داخل سلولی، از اثرات مخرب پرتوهای فرا بنفش و آلودگی‎های محیطی بر روی سلول‎های پوست جلوگیری می کند.

کرم ضد آفتاب فاقد چربی سینره ⁺SPF30:

معرفی بهترین کرم ضد آفتاب ضد جوش

کرم ضد آفتاب فاقد چربی سینره ⁺SPF30 مخصوص پوست های حساس می باشد. این کرم با داشتن فیلترهای فیزیکی حفاظت مناسبی از پوست در برابر نور آفتاب ایجاد می نماید. این کرم ضد آفتاب با دو مکانیسم انعکاس و پراکنده کردن پرتوهای مضر UVA و UVB باعث حفاظت از پوست می شود.

مجله پزشکی مثبت سبز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.