مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز
مجله مثبت سبز از گردهمایی نیروهای متخصص، پر انرژی و جوان تشکیل شده است که علاقمند به تحقیق و پژوهش در مسیر دستیابی به اطلاعات معتبر و بروز دنیا هستند

کرم ضد آفتاب مناسب پاییز

کرم ضد آفتاب مناسب پاییز

پاییز پاورچین پاورچین به شهر رسید و بوی ترنم خزان به مشام می رسد. از آنجا که هر فصلی آداب خاص خود از قبیل نوع پوشش، نوع آرایش و غیره را دارد. در این نوشتار با توجه به اهمیتی که برای پوست و زیبایی آن قائل هستیم، از اهمیت و خصوصیات کرم ضد آفتاب مناسب پاییز برایتان خواهیم گفت. پس در این مجال با داروخانه مثبت سبز همگام باشید.

ضد آفتاب مناسب پاییز

بسیاری از مردم بر این باورند که با پایان فصل تابستان و شروع فصل سرما و توامان با کم شدن شدت آفتاب و کوتاه شدن روزها دیگر نیازی به استفاده از ضد آفتاب وجود نداشته و یا کمتر از فصول دیگر می توان استفاده نمود.

لازم به ذکر است که این دسته از افراد تصوری کاملا اشتباه دارند. زیرا ضرورت استفاده از کرم های ضد آفتاب و مراقبت از پوست در برابر اشعات مضر آفتاب نباید یک امر فصلی در نظر گرفته شود. برای درک بیشتر این مطلب، توجه شما را به موضوع زیر جلب می نمایم.

اشعه UVA خورشید ربطی به فصل ندارد

ضد آفتاب مناسب پاییز

می دانیم که اشعه UVB که دلیل بیشتر سوختگی های پوستی می باشد در فصل تابستان بیشتر و در فصل پاییز کمتر می باشد. اما اشعه UVA که دلیل اصلی پیری و بروز چین و چروک در پوست می باشد، به همان اندازه که در فصل تابستان شدید و مضر است در پاییز نیز آسیب رسان می باشد.

نکات کلیدی جهت حفاظت پوست در پاییز

در تابستان به دلیل گرما، پوست عرق کرده و رطوبت کافی را دریافت می کند، اما در پاییز خشکی هوا بیشتر شده و متعاقبا پوست نیز خشک تر می گردد، پس ضد آفتابی را انتخاب کنید که دارای مقادیر بیشتری مرطوب کننده باشد.

بهتر است ضد آفتاب انتخابی شما دارای ویتامین های C و E باشد.

به دلیل تغییر فصل عدد SPF خود را تغییر ندهید و همان عدد فصل تابستان و یا SPF30 نیز مناسب می باشد.

دوستان به منظور کسب اطالاعات جامع در زمینه انواع ضد آفتاب ها با برندهای معتبر شما را با داروخانه آنلاین مثبت سبز آشنا نموده تا به سهولت در منزل و در کمال آرامش بهترین انتخاب را ضمن برخورداری از تخفیفات ویژه داشته باشید.

جهت ارتقاء سهولت در خرید اینترنتی، شما را به خواندن مقاله خرید اینترنتی کرم ضد آفتاب برای صورت دعوت می نمایم.

مجله پزشکی مثبت سبز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.