چگونه جوانی جذاب باشیم؟


0 529

چگونه جوانی جذاب باشیم؟ جذاب بودن از دو بخش ظاهری و رفتاری سرچشمه می گیره، بسیار هستند کسانیکه زیبایی خاصی ندارند و در نگاه عموم بسیار جذاب و شیرین هستند و در مقابل بسیار کسانی هستند که در عین زیبایی خیره کننده هیچ گونه میل و رغبتی برای مماشات با اونها و جود نداره. دلیل این پارادوکس چی می تونه باشه؟ با این مطلب از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز همراه باشید.

چگونه جوانی جذاب باشیم؟

به عقیده بنده درسته که هر فردی باید به خودش و تمام اعضای بدنش ارزش قائل بشه و در جهت حفاظت از اونها و زیباتر کردن اونها تلاش کنه اما نکته اینجاست که همه ما قبل از تلاش برای کسب زیبایی ظاهری بایستی فردی با اعتماد به نفس باشیم، داشتن همین نکته سبب می شه تا در ذهن دیگران فردی قابل اعتماد، محکم و با انگیزه باشیم و در واقع صفات خوب داشتن در جذابیت هر کسی بسیار تاثیرگذاره.

نکته قابل ملاحظه اینجاست که هر چه چهره، به ظاهر انسانی خودش نزدیکتر باشه و دست آویز عمل های زیبایی و جراحی قرار نگیره و فرد سعی بر حفظ چهره طبیعی خودش کنه، از زیبایی و جذابیت دوچندانی برخورداره.

اما نمی توان از انجام یه سری کارهای روزمره جهت ارتقاء جذابیت غافل شد، که می تونه شامل:

  • استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی باشه
  • یادگیری یه سری نکات رفتاری تاثیرگذار در ارتباطات جمعی
  • انتخاب لباس ها و پوشش هایی که با اندام و چهره ما همخونی داشته باشن

هیچ می دونید که حتی

طرز درست ایستادن و قدم برداشتن، رفتار صحیح با مردم داشتن، به خاطر سپردن نام اطرافیان، دروغ نگفتن، با صداقت صحبت کردن، کنترل کردن تن صدا، از بحث و جدل دور بودن، ورزش کردن و از غرور کاذب دور بودن هم در مقوله جوانی جذاب بودن نقش بسزایی داره؟

همونطور که گفتیم بعد از رعایت نکات رفتاری هر جوانی چه پسر چه دختر باید از پوست خودش یه سری مراقبت کنه و در حقیقت، قدر نعمت جوانی که داره رو بدونه؛ بنابراین در این زمینه مجله مثبت سبز توصیه می کنه یه سری به داروخانه آنلاین مثبت سبز بزنید و از محصولات مراقبتی پوست و مو این مجموعه کمال بهره را ببرید.

به عنوان مثال

حتما باید برای حفظ رطوبت پوست که یکی از عاملین اصلی برای جذابیته، با توجه به نوع پوستتون از نرم کننده ها و مرطوب کننده بهره ببرید و از نوشیدن روزانه ۸ لیوان آب هم غافل نشید.

حتما باید قبل از بیرون رفتن از منزل از کرم ضد آفتاب استفاده کنید زیرا آفتاب یکی از اصلی ترین دلایل پیری زودرس می باشد. حتما باید پس از بازگشت به خانه از انواع پاک کننده و شوینده های پوست استفاده کنید تا تمام آلودگی های روی پوستتون رو از بین ببرید. حتما باید هر از چندگاهی از محصولات لایه بردار استفاده کنید تا تمامی سلول های مرده پوست از بین برند و طراوت و شادابی به پوست شما بازگرده.

خوشبختانه در داروخانه مثبت سبز تنوع گسترده ای از محصولات پوست و مو وجود داره، می دونیم که یکی از رموز زیبایی و جوانی جذاب بودن، خصوصا در خانم ها داشتن موهای زیباست، بنابراین با استفاده از انواع سرم موها، شامپوها، نرم کننده های متناسب با موهاتون تا می تونید این طره گیسوان را دلرباتر کنید.

نتیجه گیری مثبت سبز

نتیجه می گیریم که ابتدا سعی کنیم صفات خوب انسانی را در خودمون پرورش بدیم، سپس برای زیبا شدن از چهره واقعی انسانی خودمون فاصله نگیریم و به جای استفاده بیشتر از لوازم آرایشی و اعمال جراحی از محصولات مراقبتی و بهداشتی استفاده کنیم تا از سلامت پوست و موهامون محافظت بشه.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :