پیشگیری از پیری پوست پیشگیری از پیری پوست

مصاحبه اختصاصی با مدیر روابط عمومی طب تسکینی سرکار خانم گودرزی


0 1391

‌مصاحبه اختصاصی با سرکار خانم گودرزی مدیر روابط عمومی بیمارستان فیروزگر

سرکار خانم خاطره گودرزی متولد شده در شهرستان بروجرد، و از دوستداران و علاقمندان به هنر هفتم و فعال در حوزه طراحی صحنه، لباس و بازیگری هستند. ایشان با وجود روحیه لطیف و ذوق هنری که دارند، در امر درمان و التیام بخشی به بیماران دریغ نکرده و بعنوان سفیر بین المللی سلامت در حیطه بیماران سرطانی، دیابتی و همچنین فعالیت در موسسه امید به فردای بروجرد مشغول به فعالیت هستند. همچنین لازم به ذکر است ایشان از ابتدای سال ۱۳۹۶ با سمت مدیر روابط عمومی طب تسکینی بیمارستان فیروزگر کار خود را در این حوزه گسترش داده اند.

آدرس بیمارستان فیروزگر: تهران – میدان ولیعصر – خیابان کریمخان زند – خیابان به آفرین
تلفن تماس: ۸۲۱۴۱۶۰۰-۰۲۱

تاریخچه طب تسکنیی در ایران

بیماران مبتلا به سرطان و یا امراض صعب العلاج دیگر، بسیار بیشتر از سایر بیماران نیازمند حمایت های معنوی و عاطفی در کنار خدمات درمانی و بیمارستانی هستند. طب تسکینی با رویکرد مثبت و حضور به موقع و همه جانبه خود سعی بر التیام بخشی بر درد و آلام بیماران سرطانی و سایر بیماری های خاص داشته است.

متاسفانه کشور ایران یکی از کشورهای به اصطلاح سرطان خیز بوده و به دلیل وجود آلودگی های محیطی و تغذیه ناسالم و دیگر دلایل مرتبط، شاهد پیشرفت روزافزون این بیماری در کشور هستیم. به همین دلیل مسئولین برای کمک به این بیماران در سال ۱۳۹۱ برای اولین بار طب تسکینی را در شهر اصفهان پایه ریزی کردند. این بخش با امید به شناسایی هر چه سریعتر مبتلایان و ارائه خدمات درمانی و بیمارستانی در طول مدت درمان و همچنین ایجاد انگیزه و امید برای بقاء راه اندازی گردید. ضمنا این مراکز راهنمایی های لازم رو جهت پیشگیری از ابتلا به سرطان در اختیار افراد های ریسک نیز قرار می دهد.

خدمات عمومی طب تسکینی چیست؟‎‎

 

نحوه مراجعه افراد به طب تسکینی‎‎

نحوه ارائه خدمات به بیمارانی که توان حرکت ندارند

مجله مثبت سبز

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]

پست های مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :