پیشگیری از پیری پوست پیشگیری از پیری پوست

تاریخچه شرکت لیراک (Lierac) فرانسه


0 1250

تاریخچه شرکت لیراک (Lierac) فرانسه

لیراک به عنوان برندی شناخته می‌شود که استفاده از مواد اولیه گیاهی و طبیعی را در عین لوکس بودن محصول در اولویت قرار داده است.

سال ۱۹۷۵ میلادی از جعبه کمک‌های اولیه تا لابراتوار آرایشی-بهداشتی: در سال ۱۹۷۵ توسط یک پزشک زیبایی تاسیس شد و اولین محصول تولید شده توسط وی منحصراً از عصاره گیاهان تولید شد. لیراک به سرعت به عنوان برند شماره ۱ در زمینه محصولات آرایشی-بهداشتی و سلامت پوست که در زمینه درمان پیری پوست و سایر مشکلات پوستی تخصص دارد شناخته شد. تولید محصولات گیاهی و طبیعی، نقطه قوت اصلی در این برند می‌باشد.

آلکمیلا، پیچک و گیاه دم اسبی – قدرت درمانی و زیبایی گیاهان: در قلب فرمول اولیه محصولات، سه‌گانه قوی تشکیل شده از گیاهان آلکمیلا، پیچک و گیاه دم اسبی مشاهده می‌شود؛ این گیاهان با همکاری هم بر روی سلول‌های تولیدکننده کلاژن و اسید هیالورونیک تاثیر مثبت می‌گذارند که در بسیاری از مطالعات بالینی ثمربخشی آنها مشاهده شده است.

شکوفا شدن در گروه Ales: در سال ۱۹۷۹ میلادی، پاتریک آلس با ادغام کردن لابراتوار لیراک با گروه خودش، بٌعد تازه‌ای به این برند بخشید. لیراک ایده فنی و سازگار بودن در زمینه مراقبت از پوست را که حس لذت بردن از زنانگی را به بانوان مصرف‌کننده‌‌اش اعطا می‌کند را دنبال می‌کند. حس فریبندگی را می‌توان در تک تک بافت‌ها، رایحه دلپذیر و بسته‌بندی تجملاتی محصولات لیراک دریافت. تمامی این عناصر باعث می‌شوند که استفاده از محصولات لیراک، لذتی واقعی را در مصرف‌کنندگان تداعی کند.

تجربه منحصر به فرد برای تمامی احساسات شما: از زمان بنیان‌گذاری، لیراک اولویت خود را در تولید محصولاتی که احساسات شما را در برمی‌گیرند قرار داد. رایحه، جزییات محصول و سایر موارد به نحوی طراحی شده‌اند که به بانوان پس از مصرف آن تجربه‌ای منحصر به فرد ارائه می‌دهد.

برای مشاوره و خرید محصولات لیراک (LIERAC) کلیک نمایید.

مجله پزشکی مثبت سبز

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]

پست های مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :