مکمل های گیاهی سلامت ریه


0 1,038

آشنایی با طرز عملکرد و میزان تاثیر مکمل های گیاهی سلامت ریه و همچنین محتویات آن، مبحثی هست که در این مطلب از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز به آن می پردازیم…

ریه ها عضو حیاتی بدن هستند ریه که نباشه نفس کشیدن و حیات معنایی هم نداره؛ یعنی اینکه ورود اکسیژن و دفع دی اکسید کربن با مشکل مواجه می شه و خون به میزان کافی از اکسیژن بهره نمی بره. در واقع داشتن ریه های ضعیف و ناخوش یعنی نفس‌نفس زدن و اختلال در کل زندگی.

چند راه جهت افزایش سلامت ریه ها

  • افزایش مصرف آنتی اکسیدان ها
  • مصرف ویتامین دی
  • اجتناب از دود سیگار
  • ورزش نکردن در هوای آلوده
  • تحرک کافی
  • کنترل آلاینده های داخل منزل
  • و…

مکمل های گیاهی سلامت ریه از جمله محصولاتی هستند که در داروخانه اینترنتی مثبت سبز جهت ارتقای سلامت سیستم تنفس افراد به فروش می رسه، با هم چند مورد از این محصولات رو مرور می کنیم:

شربت پلارژین بزرگسال پارس گیتا

این محصول کاملا گیاهی بوده و مناسب برای تمامی عفونت های حاد دستگاه تنفسی است. پلارژین نه تنها شدت علایم بیماری را کاهش می دهد بلکه به طور قابل توجهی دوره درمان را نیز کوتاه می کنه.

شربت سرفه گیاهی اطفال پدی کاف دینه

این شربت تسکین دهنده سرفه و خلط آور مخصوص اطفاله که فاقد الکل، رنگ و طعم دهنده مصنوعی هم هست. این فرآورده از عصاره آویشن، عشقه و ختمی تهیه شده که در درمان سرفه و علایم برونشیت موثره. این محصول همچنین دارای خواص ضد التهاب، ضد باکتری، ضد قارچ و ضد ویروس است.

مکمل های گیاهی سلامت ریه

پودر روتارین قائم دارو

پودر روتارین قائم دارو برای تارهای صوتی، باز کننده صدا، درمان کننده عفونت گلو و التهابات سینه و ریه می باشد. پودر روتارین قائم دارو از بذر گیاه کیدونیا ابلانگا گرفته شده است.

شربت آوی پکت دینه

این شربت تهیه شده از عصاره آویشن و مواد موثر این گیاه هست که موجب تسکین سرفه های ناشی از سرماخوردگی، برونشیت، سیاه سرفه، لارنژیت، تنگی نفس و سرفه های ناشی از عوامل تحریکی مانند آلودگی هوا و دود سیگار هم می شه.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :