تاریخچه برند هارتمن

5645
هارتمن
تاریخچه برند هارتمن

تاریخچه برند هارتمن

برند محبوب کشور آلمان با نام هارتمن (Hartmann) تولیدات محصولات خود را برای اولین بار در سال ۱۸۷۴ آغاز نمود. زمانی که آلبرت هارتمن به فکر تولید انبوه پانسمان‎ و چسب ‎های زخم افتاد.

حال پس از گذشت این همه سال تنها چیزی که تغییر کرده است، کیفیت، تنوع و محبوبیت کالاهای این برند بوده است که در جهت افزایش روزافزون گام برداشته اند.

برند هارتمن معتقد است که برای ارتقای سلامت بیش از ۱۰۰ کشور جهان تلاش می کند. این برند راه حل های متنوعی در جهت مراقبت از زخم، بی اختیاری ها، ضدعفونی کننده ها، بهره وری جراحی ها و… ارائه نموده است.

این برند اعتقاد دارد که….

“زمان هیجان انگیز برای کار بیشتر در مراقبت های بهداشتی فرا رسیده است!

بهداشت و درمان با چالش های جدی مانند کاهش بودجه، افزایش جمعیت و بیماری های غیرمعمول مواجه است. این بدان معنی است که فرصت های زیادی برای شکل دادن به مراقبت های بهداشتی ما در آینده وجود دارد.

ما همچنان به تولید محصولات برای بیمارستان ها و تیم های جراحی با قدرت می پردازیم و به آنها اجازه می دهیم که برای حفظ جان مردم موثرتر عمل کنند.

ما تمامی محصولات مربوط به درمان انواع زخم ها را جهت آسایش بیماران و اطرافیان آنها ارائه می دهیم. ما راه حل هایی برای افراد مبتلا به بی اختیاری ارائه داده ایم  تا شان آنها را حفظ کند.

بعلاوه ما همچنان به ارائه راه حل های ضد عفونی کنندگی موثر  برای تمامی مراکز بهداشت و درمان در سراسر جهان ادامه می دهیم!

این زمان هیجان انگیز برای یک برند موفق است که جرات پیش رفتن برای سلامتی بیشتر را دارد.”

شرکت ایران فارمیس در سال ۱۳۸۹ با تاسیس دپارتمانی جدید همکاری خود را با شرکت Paul Hartmann آلمان آغاز کرد. هم اکنون نیز محصولات این برند بی نظیر در مراکز معتبر در دسترس بیماران، سالمندان و مراکز بهداشتی و بیمارستان هاست تا به وسیله آن اوج سلامت را راحت تر لمس کنند.

مجله پزشکی مثبت سبز

0 ratings 0/5

نظر خود را درج فرمایید: