مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز
مجله مثبت سبز از گردهمایی نیروهای متخصص، پر انرژی و جوان تشکیل شده است که علاقمند به تحقیق و پژوهش در مسیر دستیابی به اطلاعات معتبر و بروز دنیا هستند

تاریخچه برند Optimum Nutrition

تاریخچه برند Optimum Nutrition

شرکت اپتیموم نوتریشن (ON)، بخش از شرکت گلانبیا است که شرکتی پیشرو در زمینه مکمل‌ها و مواد مغذی است. اپتیموم نوتریشن مالک و سازنده دو برند مکمل اپتیموم نوتریشن و آمریکن بادی بیلدینگ (A.B.B) است. این دو برند برای تمام افراد بالغ و ورزشکار سراسر دنیا، مکمل‌های ورزشی در فرم پودر، قرص، کپسول و نوشیدنی‌های آماده تولید می‌کنند.

ON یکی از تولید کنندگان مکمل‌هایی است که در تمام دسته‌بندی‌های مربوط به مکمل‌های ورزشی محصول تولید می‌کند. این شرکت از سال ۱۹۸۶ مشغول به کار بوده و تولید مرغوب‌ترین مکمل‌ها را هدف قرار داده است.

محصولات این شرکت به دلیل تهیه مواد اولیه اعلا به صورت کاملاً حرفه‌ای، بسیار با کیفیت هستند. هر ماده اولیه قبل از ترکیب شدن و تولید، دو بار آزمایش می‌شود تا از بالا بودن کیفیت آن اطمینان حاصل شود. همچنین پس از اطمینان از کیفیت مواد اولیه و شروع به تولید محصولات، با نظارت و بازرسی به طور روزانه از خط تولید، درست انجام گرفتن فرایند تولید تضمین می‌شود.

از نوآوری‌های این شرکت، علاوه بر ارائه پروتئین وی ۱۰۰% که بهترین و پرفروش‌ترین پروتئین وی در سراسر دنیا می‌باشد، می‌توان به تولید پروتئین دیرهضم کازئین ۱۰۰% اشاره کرد؛ همچنین این شرکت با تولید سری محصولات انرژی‌زای خود، داشتن انرژی در هر لحظه را تضمین می‌کند.

سخت‌گیری در انتخاب مواد اولیه، کنترل کیفیت، آزمایش در آزمایشگاه‌ها و فرایند تولید مناسب، همه و همه تنها به یک منظور توسط شرکت ON انجام می‌گیرند: ارائه باکیفیت‌ترین مکمل‌های ورزشی.

این کمپانی با هدف داشتن کیفیتی پایدار و ارائه بهترین محصولات تاسیس شده و در تلاش است تا این استانداردها را فراتر برده و گسترش دهد.

محصولات ON را می‌توان در تمام مراکز پخش مکمل‌های ورزشی به راحتی پیدا کرده و خریداری نمود. این مکمل‌ها در بیش از ۷۰ کشور در سراسر دنیا به فروش می‌رسند.

برای مشاوره و خرید انواع مکمل‌ها کلیک نمایید.

مجله پزشکی مثبت سبز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.