ماهی سالمون و افزایش میل جنسی


0 597

سالمون از جمله ماهی های مغذی و با کیفیتی است که به دلیل پروتئین و امگا ۳ بالایی که دارد در زمره محبوب ترین و پرخاصیت ترین آبزیان قرار گرفته است. در این نوشتار از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز شما رو متحیر خواهیم کرد و برایتان درباره تاثیر سالمون بر افزایش میلی جنسی خواهیم نوشت.

افزایش میل جنسی

ابتدا لازم است بدانید منظور از میل جنسی همان افزایش غریزه و میل به ایجاد رابطه زناشویی است. در این میان عوامل گوناگونی در کاهش و یا افزایش میل جنسی دخیل هستند، که یکی از این عوامل تاثیر گذار مصرف برخی از مواد غذایی می باشد. در ادامه ما را همراهی کنید تا درک واضح تری نسبت به تاثیر سالمون بر میل جنسی داشته باشید.

خواص این ماهی

تا کنون از خود پرسیده اید که انواع خوراکی ها چطور می توانند در میل جنسی تاثیر گذار باشند؟ لازم است بدانید هر گونه مواد خوراکی که سبب تقویت سیستم ایمنی بدن و قلب شما شود می تواند در میل جنسی هم تاثیر گذار باشد. زیرا برخی از مواد غذایی مانند سالمون موجب افزایش گردش خون سالم در بدن می شود و در واقع قلبی که سالم باشد خون را در بدن به خوبی پمپاژ می کند و سبب افزایش احساسات در طول رابطه زناشویی می گردد.

سلنیوم

سالمون سرشار از ماده ای معدنی به نام سلنیوم است که این مقدار به نسبت سایر ماهیان در سالمون بیشتر بوده و با تقویت سیتم ایمنی بدن، خطر عفونت ها را کاهش داده و مهم ترین ماده برای افزایش قوای جنسی و باروری نطفه در مردان محسوب می گردد.

روی

این ماده معدنی به طور مستقیم با سطح تستوسترون در خون مرتبط است و کمبود روی در خون در عملکرد جنسی مردان دخالت داشته و سبب کاهش تعداد اسپرم در آنها می شود. بنابراین با مصرف این ماهی می توانید میزان ۱ میلی گرم روی که در مقایسه با سایر ماهی بسیار بیشتر است را دریافت کنید.

آرژنین

آرژنین یک نوع اسید آمینه است که در بدن برای تولید اکسید نیتریک از آن استفاده می شود. در اندام تناسلی اکسید نیتریک سبب گسترش عروق خونی می گردد. حال کاهش این ماده در بدن سبب می شود که مردان با مشکل نعوظ و زنان با عدم تحریک مواجه شوند. به همین منظور برای رفع این مشکلات علاوه بر ماهی سالمون، ماهی کاد و ماهی هالیبوت که سرشار از آرژنین هستند توصیه می شود.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :