تقویت مو، پوست و ناخن با کپسول ۲۱ سنتری

0 529

داشتن گیسوان پرپشت، پوست زیبا و مخملی و همینطور ناخن‌های مستحکم از رمز و راز زیبایی است که افراد در طول زندگی به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهند. پس برای تقویت مو، پوست و ناخن‌هایتان در ادامه این نوشتار با ما همگام باشید.

تاثیرگذاری کپسول ۲۱ سنتری در تقویت مو، پوست و ناخن

آنچه یک محصول را به نسبت سایر محصولات برجسته و تاثیرگذارتر می‌کند ترکیبات و گروه ویتامین‌هایی است که در آن به کار برده شده است.

خوشبختانه کپسول هیر، اسکین اند نیلز ۲۱ سنتری یک محصول آمریکایی شناخته شده است که حاوی ویتامین‌های گروه ب، عصاره‌های گیاهی، ویتامین E، ویتامین A، زینک، پتاسیم، منگنز، منیزیم و کلی املاح و مواد معدنی موثر است.

وجود این حجم از ویتامین‌ها و مواد معدنی این اطمینان را ایجاد می‌کند که محصول بسیار اثرگذار است.

کپسول ۲۱ سنتری تمام ویتامین‌های مورد نیاز بدن به منظور بهبود و تقویت مو، پوست و ناخن را دارا است و چون فاقد گلوتن و سایر طعم دهنده‌های مصنوعی است برای بیماران مبتلا به بیماری سلیاک نیز قابل استفاده است.

خرید قرص هیر اسکین اند نیلز ۲۱ سنتری

نقش ویتامین‌های گروه ب در سلامت پوست و مو

ویتامین ب از جمله ویتامین‌هایی است که دارای تنوع گوناگونی است و تمام انواع آن برای بدن لازم هستند. این ویتامین‌ها نقش موثری در تولید انرژی و کمک به واکنش‌های آنزیمی ‌لازم برای متابولیسم چربی، پروتئین و کربوهیدرات دارند.

از آنجاییکه ویتامین‌های گروه ب از جمله ویتامین B12 و ویتامین B2 نقش بسزایی در تولید گلبول‌های قرمز دارند موجب پیشگیری از کم خونی شده و با افزایش تعداد سلول‌های خونی موجب اکسیژن رسانی بیشتری در بدن شده و به دنبال این پدیده سلامت پوست و مو تضمین می‌شود.

ویتامین B3 یا نیاسین موجب تقویت مو، پوست و ناخن شده و از بافت عضلانی بدن محافظت می‌کند.

تولید کلاژن و کراتین نقش زینک در

بخش اعظمی ‌از پوست از پروتئینی بنام کلاژن ساخته شده و همان طور که اشاره شد روی برای تولید انواع پروتئین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از اینرو به منظور برخورداری از پوستی سالم و شاداب دریافت میزان کافی روی از طریق برنامه غذایی یا به شکل مکمل غذایی الزامی است.

موهای شما نیز از پروتئینی بنام کراتین ساخته شده است، ریزش موها، نازکی تارهای مو می‌توانند ارتباط مستقیمی ‌با کمبود روی در بدن داشته باشند که کپسول ۲۱ سنتری به میزان کافی حاوی این عنصر است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.