گینر چیست گینر چیست

کمپین موفق تبلیغات پزشکی


زمان خواندن تقریبی مقاله : 6 دقیقه
0 514

استراتژی های مهم برای موفقیت در کمپین تبلیغاتی پزشکی و درمانی

همانطور که میدانید بحث تبلیغات در حوزه سلامت از اهمیت بالایی برخوردار است لذا می توان با استفاده از تاکتیک های زیر، دامنه سرچ را بهتر شناسایی نمود و موفق تر عمل کرد.

  • برای تبلیغات پزشکی حتما مخاطبان خود را شناسایی کنید.

برای جذب بیمار و ارتباط با بیمار لازم است تا آنها را به خوبی بشناسید. گاها با طراحی سایت پزشکی قصد دارید تا بیماران خود را و علائم آنها را لیست نموده و پس از اعتبار سنجی به آنان تاریخ ویزیت ارائه دهید لذا سوالاتی را می بایست مطرح نمایید که در سطح کاربران باشد، سایت مورد نظر باید قابلیت فهم آسانی داشته باشد. اما از طرف دیگر ممکن است هدف شما، جذب پزشکان برای ارائه کالا و محصولات خاصی باشد. لذا در این موارد می توانید از موارد تخصصی تر و اصطلاحات پزشکی استفاده نمایید.

مهمترین نکته در تبلیغات پزشکی این است که بتوانید از دید کاربر و بیمار خود به صفحه اینستاگرم پزشک یا وب سایت او نگاه کنید. سوالات مد نظر و ویژگی های برتر خدماتی می بایست در دید اول مخاطب را جلب کند. شناخت بهتر مخاطب باعث می شود تا خدمات ارائه شده توسط شما کامل تر و جامع تر باشد.

  • به صورت مستمر بر روی میزان نمایش تبلیغات پزشکی وقت بگذارید.

با توجه به اینکه تبلیغات دیجیتال در حوزه پزشکی فرصت ریمارکتینگ و ارائه تصویری ندارند، لذا باید بیشترین دقت را بر روی میزان نمایش و گستره آن داشته باشید. شرکت هایی که اقدام به راه اندازی کمپین تبلیغاتی پزشک یا دارو می نمایند، باید بررسی نمایند که بیشترین زمان ممکن را در صفحات جستجو حاضر باشند تا کاربر و مخاطب بتواند زمان لازم برای تصمیم گیری داشته باشد.

میزان زمان حضور شما و سهم بازدید های تبلیغات شما می بایست با توجه به الگوریتم های گوگل بروز شوند. قرار گرفتن در صدر لیست جستجو نیاز به دانش و مهارت زیادی دارد. لذا برای برندسازی پزشک و کلینیک درمانی از طریق تبلیغات و سئوی سایت پزشکی می بایست شرکت ها و افراد متخصص را انتخاب نمایید. در این میان، آژانس تبلیغات پزشکی طب مارکتینگ که یک آژانس تبلیغات و برندسازی پزشکی میباشد به صورت تخصصی در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت پزشکی فعالیت می نماید.

  • در تبلیغات پزشکی، اطلاعات تماس می بایست به راحتی قابل بازیابی باشد.

البته این مورد نه تنها در تبلیغات دیجیتال بلکه در طراحی سایت پزشکی نیز حائز اهمیت است. افرادی که دارای درد های اورژانسی و فوری هستند، نیاز دارند تا به یک آدرس یا شماره تماس صحیح سریعا دسترسی داشته باشند لذا معمولا می بایست این اطلاعات تماس در اولین نگاه سریعا پیدا شده و قابل بررسی باشد.

از سوی دیگر راه های تماس نشانه پاسخگو بودن و معتبر بودن مجموعه مورد نظر است.

این مورد برای یک پیج اینستاگرام پزشک یا کلینیک و … نیز صدق می نماید. در گام اول می بایست اطلاعات کافی به مخاطب داده شود و پس از اینکه وی تصمیم گیری نمود، از طریق راه های تماس می توان جذب بیمار را تسهیل کرد.

  • در تبلیغات پزشکی به تلفن همراه و کاربرد آن باید دقت شود.

با توجه به توضیحاتی که در بالا عنوان شد، وقتی اطلاعات تماس در تبلیغات دیجیتال مهم است، پس باید یک شبکه قوی نیز برای پاسخگویی تعبیه نمود. با در نظر گرفتن این مهم که تلفن های همراه امروزه بیش از پیش مورد استفاده قرار می گیرند، پس می توان از تکنیک هایی بهره برد که پاسخگویی و پشتیبانی از این طریق را تسهیل کند.

لذا یک شرکت معتبر در زمینه برندسازی پزشک و کلینیک درمانی، لازم است تا به تبلیغات خود از طریق موبایل ریز شود. امروزه سیستم هایی همچون گوگل ادز شرایطی فراهم می آورد که بتوانید از طریق آنها کاربرپسند بودن تبلیغات را در موبایل و دسکتاپ مقایسه نمایید و در کمترین زمان ممکن به بالاترین جایگاه در گوگل برسید.

اگر شرکت تبلیغاتی مد نظر شما، باهوش عمل نماید، می بایست به ازای تبلیغات دیجیتال در حوزه پزشکی که از طریق موبایل صورت می گیرد، هزینه کمتری دریافت نماید تا بازخورد بهتری وجود داشته باشد. امروزه پلاگین ها و اپلیکیشن های متفاوتی برای موبایل وجود دارند که امکان تماس مستقیم را فراهم می آورند و به همین دلیل بسیار کارآمد می باشند.

  • محتوای پُر بار

به جرات می توان بیان داشت که این مورد در تبلیغات پزشکی، بسیار حائز اهمیت است. تبلیغ کوتاه اما جامع می تواند بهترین بازخورد را داشته باشد. در نظر داشته باشید که عموما در تبلیغات دیجیتال یا سایت پزشکی، تبلیغات تصویری از اهمیت زیادی برخوردار هستند. اما باید به این نکته توجه نمایید که بیمار یا مخاطب شما باید به این تبلیغات اطمینان نماید، باید خود را جای او گذاشته و اعتماد او را جلب نمایید. چگونه می توان شخصی که از یک بیماری رنج می برد را به سمت خدمات خود جلب نمود؟!

  • ویدیو‌مارکتینگ می توانند نیرو محرکه شما برای موفقیت در تبلیغات پزشکی باشند.

بر اساس تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۹ از تعدادی سایت پزشکی و صفحات اینستاگرام پزشک انجام شده است، مشخص گردیده که بیش از ۸۰ درصد از فیلم ها و ویدیو های تعریف شده به عنوان تبلیغ در زمینه پزشکی مورد مشاهده قرار گرفته اند. در ادامه، نتیجه مطالعات نشان داده است که حدود ۶۰ درصد از افراد پس از مشاهده ویدیو با سایت یا پزشک مربوطه برای دریافت اطلاعات بیشتر مذاکره نموده اند.

استراتژی های مهم برای موفقیت در کمپین تبلیغاتی پزشکی و درمانی استراتژی های مهم برای موفقیت در کمپین تبلیغاتی پزشکی و درمانی

 

اگر در  تبلیغات پزشکی بتوانید در صفحات از ویدیو های پزشکان استفاده کرده که به صورت تخصصی اطلاعات در اختیار کاربران قرار دهند، می توانید منتظر یک اعتماد عظیم از سمت مخاطبان خود باشید. در این میان مجموعه طب مارکتینگ که یکی از پیشروترین و تخصصی ترین آژانس های تبلیغات و برندسازی پزشکی به شمار می آید خدمات طراحی سایت پزشکی و سئوی سایت را با نازلترین قیمت و کمترین زمان ممکن در اختیار پزشکان و مدیران حوزه سلامت و زیبایی قرار می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت طب مارکتینگ به آدرس www.tebmarketing.com مراجعه فرموده و یا با شماره  ۰۲۱۲۲۶۴۴۷۷۳ تماس حاصل فرمایید؛ همچنین در صورت نیاز به مشاوره می توانید در واتساپ با شماره ۰۹۳۷۹۹۰۰۱۳۴ در ارتباط باشید.

 

 

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


پست های مرتبط

X
مطالب پیشنهادی :