بهترین پروتئین وی کدام است بهترین پروتئین وی کدام است

دستگاه از بین برنده موخوره


زمان خواندن تقریبی مقاله : 3 دقیقه
0 1387

دستگاه از بین برنده موخوره

بسیاری از خانم ها اکثر اوقات با مشکل وجود موخوره مواجه بوده و همیشه به دنبال راه حلی برای رهایی از آن هستند. در مقالات گذشته درباره راه کارهای از بین بردن موخوره مطالبی را ارائه داده ایم، اما در این مطلب قصد داریم تا دستگاه از بین برنده موخوره، را که برای همین منظور ساخته و روانه بازار شده است را مورد بررسی قرار دهیم.

یکی از راه حل های ابتدایی اما قطعی برای درمان موخوره کوتاه کردن موها بوسیله قیچی است که این کار برای اکثر خانم ها دلچسب نمی باشد، زیرا علاقه ای به کوتاه شدن موهای خود ندارند. حال جالب است بدانید دستگاه مذکور بدون کوتاه کردن موها، تمامی موخوره ها را از بین می برد و یک راه حل مطمئن، سریع و آسان است.

طرز کار دستگاه:

این دستگاه به لحاظ ظاهری شبیه دستگاه اتو مو می باشد. پس با تصوری که از آن و طرز کار با آن دارید بسیار راحت تر می توانید تصوری از گفته های اینجانب داشته باشید. ابتدا موهایتان را چند مرتبه شانه کنید تا کرک نداشته باشد و موجب آزارتان گردد، سپس هر دفعه مقدار کمی از موها را بین دستگاه قرار داده و از ریشه تا انتهای ساقه دستگاه را به آرامی حرکت دهید.

این دستگاه در مدت زمان کوتاهی بدون اینکه از ارتفاع موهای شما کم کند، موخوره ها را کاملا از بین می برد.

هشدار:

همانطور که در بالا گفته شد، استفاده از دستگاه از بین برنده موخوره روشی مناسب است، اما دقت داشته باشید که استفاده بیش از حد از آن سبب نازک شدن انتهای موهای شما شده و منجر به کم پشت شدن موهایتان می شود.

توصیه:

سعی کنید همیشه موهای خود، خصوصا انتهای ساقه مو را با روغن هایی نظیر نارگیل و زیتون چرب نگه دارید، تا هم از بروز موخوره و هم عوارض ناشی از استفاده از این دستگاه در امان باشید.

به دنبال این مطلب خواندن مقاله موخوره علت تا درمان را به شما مخاطبین عزیز و همچنین مراجعه به سایت داروخانه آنلاین مثبت سبز و خرید محصولات ضد موخوره را توصیه می کنم.

مجله پزشکی مثبت سبز

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]

پست های مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :