نحوه استفاده از ژل پاک‎کننده نورمادرم ویشی

5346

نحوه استفاده از ژل پاک‎کننده نورمادرم ویشی

ژل پاک کننده عمقی نورمادرم ویشی، فاقد مواد صابونی می باشد و شوینده ای مناسب پوست های مختلط تا چرب است. این محصول می تواند آلودگی های پوست را از بین برده و منافذ بسته پوست شما را عمیقا تمیز کرده و در نتیجه پوست را شفاف و نرم می کند.

روش مصرف:

روزی ۲ بار این ژل را بر روی پوست خود خیس نمایید و ماساژ دهید تا کف کند و سپس با آب به خوبی بشویید.

محدودیت های استفاده:

دور از دسترس اطفال نگهداری شود و از تماس با چشم‎ها خودداری شود.

توصیه:

استفاده از این کرم‎های مرطوب کننده، درمانی، و کرم‎های ضد آفتاب مناسب با نوع پوست در کنار این محصول برای شما توصیه می شود.

کاربرد ژل پاک‎کننده نورمادرم ویشی:

• مناسب پوست‎های چرب و دارای آکنه‎
• از بین برنده آلودگی‎های پوست
• شفاف‎کننده و نرم‎کننده پوست
• باز‌کننده منافذ بسته پوست

ژل پاک کننده عمقی نورمادرم ویشی، محصولی مناسب برای پوست های چرب می باشد. پوست چرب، ظاهری براق، کدر و زمخت دارد. اغلب اوقات پوست چرب دارای منافذ درشت، جوش و سایر مشکلات پوستی می باشد و مستعد به وجود آمدن جوش سرسیاه است. اگر غدد چربی پوست بیش از حد چربی ترشح کنند، باعث ایجاد پوست چرب می گردد. چربی زیاد روی پوست می آید و شکل براق روغنی به آن می دهد. به دلیل این که منافذ پوستی درشت هستند، پوست زمخت به نظر می رسد.

این شوینده فاقد مواد صابونی بوده و مناسب پوست های مختلط تا چرب است. نورمادرم ویشی آلودگی های پوست را از بین می برد، منافذ بسته پوست را باز و عمیقا تمیز کرده و همچنین پوست را شفاف و نرم می کند.

مجله پزشکی مثبت سبز

2 ratings 3/5
اشتراک
mm
مجله مثبت سبز از گردهمایی نیروهای متخصص، پر انرژی و جوان تشکیل شده است که علاقمند به تحقیق و پژوهش در مسیر دستیابی به اطلاعات معتبر و بروز دنیا هستند و مشتاق‌اند هر آنچه سلامت و کیفیت زندگی انسانی را ارتقاء می‌بخشد را برای شما فراهم آورند.

نظر خود را درج فرمایید: