زایمان طبیعی چگونه است؟

5683

زایمان طبیعی چگونه است؟

زایمان، چه به صورت طبیعی و یا سزارین اوج لحظات دوران بارداری یک زن است که مراحل آن شامل خروج یک یا چند نوزاد از رحم مادر می باشد. زایمان طبیعی یک روش از زایمان با «تکنولوژی پایین» است. در این نوع زایمان فرد اجازه داده که طبیعت انسان کار خود را در به دنیا آمدن فرزند انجام دهد.

زایمان طبیعی به معنای شروع زندگی یک کودک به صورت طبیعی و دارای خطر کم درد زایمان می باشد. زایمان طبیعی نوزاد، با خارج شدن طبیعی سر جنین و بدون کمک در هفته ۳۷ الی ۴۲ حاملگی انجام می گردد و بعد از این زایمان، مادر و نوزاد وضعیت بسیار خوبی دارند و مادر می تواند بعد از زایمان و چند روز استراحت به زندگی روزمره برگردد. در ادامه می توانید در مورد مقایسه بین این دو نوع زایمان و یا مراقب های پس از زایمان اطلاعت بیشتری کسب نمایید.

این واقعه بزرگ برای یک زن یه رویداد بسیار مهم می باشد و در این نوع از زایمان که به صورت طبیعی و به دنبال آن به سرعت در آغوش کشیدن فرزند به دنیا آمده تاثیر بسیار زیادی برای مادر به همراه خواهد داشت.

مجله پزشکی مثبت سبز

6 ratings 3.2/5
اشتراک
mm
مجله مثبت سبز از گردهمایی نیروهای متخصص، پر انرژی و جوان تشکیل شده است که علاقمند به تحقیق و پژوهش در مسیر دستیابی به اطلاعات معتبر و بروز دنیا هستند و مشتاق‌اند هر آنچه سلامت و کیفیت زندگی انسانی را ارتقاء می‌بخشد را برای شما فراهم آورند.

نظر خود را درج فرمایید: